Ošklivá káčátka: Podstoupí kosmetické úpravy, které je promění v půvabné labutě!

Lze ve skutečnosti proměnit ošklivé káčátko v půvabnou labuť? Na tuto otázku jasně odpovídá úspěšná reality show, v níž dívky a ženy s těžkými komplexy za pomoci expertů skutečně svůj problém vyřeší. Jejich proměny jsou neuvěřitelné! A ještě neuvěřitelnější je, jaká je proměna jejich psychiky.

Čtyřiadvacetiletá Sarah, kterou můžete sledovat hned v prvním dílu Ošklivých káčátek, před zásahem odborníků trpěla vypadáváním vlasů, takzvanou alopecií. Ztráty se projevovaly nejen na hustotě, nad čelem už jich měla tak málo, že holá místa raději maskovala silnou čelenkou. Stačilo celkem málo a tato dívka konečně začala naplno žít. Radovat se ve společnosti, dělat si selfíčka. „Cítím, že můj život je teď kompletní. Cítím se být sama sebou, nemusím se pořád stydět. Můžu se chovat tak, jak by se žena mého věku chovat měla,“ září štěstím z nových vlasů tato milá blondýnka. Je jen jednou z mnoha lidí, kterým pořad pomohl.

Někteří byli se svým vzhledem nespokojení, někteří ale vyloženě nešťastní, protože jim vzhled komplikovat život!

V každé epizodě uvidíme dvojici mladých lidí, kteří jsou nespokojení se svým vzhledem, jsou nešťastní z toho, jak vypadají, a cítí se kvůli tomu naprosto mizerně. Kterým jejich ne zrovna atraktivní image nepříjemně komplikuje, nebo dokonce přímo kazí život. Tato „káčátka“ se trápí, jak vypadají, a nedokážou kvůli tomu překonat vlastní nejistoty.

Podívejte se na až dojemném videu, jak moc se trápila Jessica s plochou hrudí.

Lidem sužovaným nějakým komplexem schází odvaha, takže si netroufnou pořádně se zasmát s otevřenými ústy, vyrazit na pláž, dát si s někým rande.

Ještě více reality show sledujte v archivu iPrima.cz

Účastníci pořadu Ošklivá káčátka získávají příležitost podstoupit kosmetické úpravy, o nichž jsou přesvědčení, že jim vylepší život. Ale jak to bude doopravdy, zjišťují, až když se po operaci a zhojení na sebe poprvé pohlédnou do zrcadla.

Když bývalá „ošklivá káčátka“ projdou profesionální péčí předních stylistů, kadeřníků a maskérek a naučí se, jak se správně nalíčit nebo obléct, teprve pak přichází na řadu velké odhalení. Pak je také čas, zapojit se do každodenních aktivit, ke kterým předtím neměla odvahu. Znamená to snad, že plastická chirurgie je zázračnou odpovědí na všechny naše problémy? To rozhodně ne! Ale může být řešením, pokud vám váš vzhled stojí v cestě ke štěstí.

Sledujte Ošklivá káčátka a jejich neuvěřitelné proměny od 8. ledna v sobotu a v neděli ve 18:00 na Prima SHOW.