Vladimír Polívka má v Poldovi problém se ženskými. Najde konečně lásku?

Polda V (1) - Dočká se Junior Vladimíra Polívky lásky?

Premiérová pátá řada krimisérie Polda je za rohem a všechny příznivce hlavních hrdinů jistě zajímá, jestli se konečně dočkají také harmonického vztahu. Podívejte se, co o vývoji své postavy prozradil pro Prima Ženy herec Vladimír Polívka, představitel oblíbeného poručíka Vojty Urbana. Láska dá ale překvapivě zabrat také jeho staršímu parťákovi Michalovi Břízovi. To zase naznačil David Matásek.

Že je mladý sympaťák bez romantické lásky, značně znervózňovalo i jeho parťáka Michala Břízu (David Matásek). Kdo to neví, v minulé sérii Poldy si totiž junior Vojta Urban (v podání herce Vladimíra Polívky) musel vyřešit vztah s matkou. Otázkou je, co bude dál?

„Bylo vidět, kde Vojtěch Urban nabírá tu nejistotu v komunikaci se ženama. Začalo to u jeho matky, protože se jí tak bál, že jí ani neřekl, že je právník. Takže teď se to tak hezky propálí, co vlastně zvládá a nezvládá u žen. V týhle sérii určitě,“ naznačuje vývoj dějové linky Vojty Urbana jeho představitel Vladimír Polívka.

K očekávané premiérové páté řadě Poldy Polívka ještě doplňuje. „Já vstupuji do druhé série a cítím se tu bezpečněji. S Davidem jsme se na sebe napojili velmi dobře a myslím, že to funguje. Dokážeme tu chemii předat i na obrazovky, doufám tedy,“ přemýšlí Vladimír Polívka, který před dvěma roky nastoupil k Poldovi rovnou ze seriálu Slunečná.

S šéfovou v posteli. Jde to?

Ženy bude překvapivě více řešit i David Matásek v roli Michala Břízy. Šéfovat mu totiž začne jeho současná přítelkyně psycholožka Táňa, která povýší. A to nebude dělat dobrotu.

Podívejte se v první exkluzivní ukázce. Táňa s Michalem jako rodinka:

„Já myslím, že spousta chlapů by to těžce nesla, kdyby jejich partnerka nebo žena byla jejich šéfová. Prostě některý chlapi to neskousnou,“ konstatuje s nezaměnitelným úsměvem Poldy David Matásek.

„Když jsme začínali, neměl jsem žádná očekávání o tom, jak to bude úspěšný seriál. Byl jsem moc rád za tu příležitost, za toho živočišného týpka, kterého jsem do té doby nikdy nehrál,“ okomentoval ještě David Matásek svůj vztah k seriálu, který si u nás získal početné publikum. „Michal je neustále zamrzlý ve své časové kapsli, je to s ním pořád stejné. Ani to dědečkovství ho nezmění, moc to nevnímá. Chtěl by tu roli asi hrát, ale přijde mu, že je zbytečně mladý na to být dědečkem,“ prozrazuje částečně další vývoj svého seriálového příběhu.

Podívejte se na další exkluzivní ukázku z premiérové V. řady Poldy. Polda není žádný dědeček!

V premiérových dílech seriálu Polda nebudou chybět ani další oblíbené tváře včetně již zmíněné Jany Kolesárové, která na natáčení přiletěla do Česka z Los Angeles. Zajímavé zvraty čekají Ondřeje Pavelku alias majora Fišera.

Jitka Sedláčková se v páté sérii promění ve Vandu Fišerovou. „Na začátku to vypadalo, že Vanda bude jen do počtu, ale jsem šťastná, jak nakonec dopadla a že ji diváci mají rádi. Dokonce mi lidé říkají Vando, a to mě těší,“ říká herečka Jitka Sedláčková, která se v roli Vandy na konci čvrté série vdala a teď povede bar společně s Ondřejem Pavelkou. V páté sérii se tedy máme určitě na co těšit. Polda vyráží do další premiérové akce v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.