Seriály pro ženy

19. ledna 2022 05:50

ag

Vývar z mletého masa a proradná taktika! Co hostům hne žlučí? Polévka, nebo zákeřné bodování?

Adriana, středeční hostitelka pořadu Prostřeno!, prozradí svou taktiku bodování. Jak na toto odhalení zareagují její hosté?

Ve středečním Prostřeno! přijde na řadu s vařením mladá číšnice Adriana. Ta hosty přivítá ve svém plzeňském bytě, kde bydlí společně se svým přítelem. Adriana naděje na výhru vloží do jednoduchého menu, se kterým ale dokáže zároveň i překvapit ostatní soutěžící.

Jako polévku bude servírovat vývar z mletého masa. Hosté o takovém vývaru uslyší vůbec poprvé a budou velmi zvědaví, jak bude tato netradiční varianta chutnat. Podívejte se, jak se dělá vývar z mletého masa na videu hned v úvodu článku.

Největší překvapení večera ale hosty nečeká přímo na talíři. Adriana se v průběhu stolování rozhodne pronést odvážné přiznání, které od základu změní dosavadní atmosféru v partě soutěžících z Plzeňského kraje. S naprostou upřímností se dozná k sázce, se kterou vstupovala do natáčení pořadu: „Než jsem se přihlásila do soutěže, tak jsem na tento pořad koukala. Říkala jsem, že kdybych byla já v této soutěži, tak hodnotím všechny jedním bodem.“ Když pak Adriana přihlášku do Prostřeno! opravdu podala, její kamarádka jí tento plán nezapomněla připomenout. Do soutěže pak šla odhodlaně s tím, že svůj záměr dodrží a nikomu ze soupeřů nedá víc jak jeden jediný bod.

Podívejte se, jak Adriana oznamuje taktiku:

Toto doznání pořádně hne žlučí všem soutěžícím a ti před hostitelkou nebudou skrývat své pohoršení. Adriana tak raději vzápětí dodá, že svou taktiku hned v první den zavrhla. „Nakonec se to otočilo a hraju fair play,“ uklidňuje vyhrocenou situaci Andriana. Dokáže si po tomto výstupu ještě získat důvěru svých soupeřů? Nechají se hosté ovlivnit touto historkou při bodování Adrianina večera? Sledujte ve středečním Prostřeno!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami