Seriály a filmy

9. října 2021 05:55

VIDEO: První líbačka Prachaře a Sandevy v Dvojce na zabití. Co tyhle dva sblížilo?

Dvojka na zabití (6) - Nedělej to, jsem marnej

Sobotní Dvojka na zabití konečně prolomí ledy mezi Jakubem Prachařem (Martin Rykl) a Sarou Sandevou (Karolína Světlá). Co kolegy, kteří si dosud nemohli přijít na jméno, sblíží? Na to se podívejte už teď v exkluzivní ukázce!

Na Martina Rykla v práci čeká jeho bývalý tchán Richard. Tentokrát se ale nesnaží rodiče jeho bývalé manželky pomoci jemu, ale Richard potřebuje pomoc od Martina. Hrozí mu totiž soud kvůli napadení, které nespáchal, ale naopak byl sám napaden.

Nečekané sblížení Prachaře a Sandevy

Celá záležitost se zkomplikuje, když se Ryklův tchán rozhodne celou situaci vzít do vlastních rukou a vyřešit ji. Útočník si na Richarda počká a téměř ho zabije. Martinovi konečně dojde, jaký vztah k němu rodiče jeho zesnulé ženy mají, a jaký vztah má on k nim. Nebude ale na nápravu chování už příliš pozdě?

Karolína Světlá slaví svátek, což pojmou všichni v práci, samozřejmě kromě Rykla, jako možnost k tomu si trochu odfrknout od pracovních povinností. Nakonec dojde i Martinovi, že by bylo žádoucí Karolíně popřát. Zastaví se proto soukromě u ní doma. A Karolína ho překvapí! Čím? Mrkněte se na to ve VIDEU!

Trapné momenty

Pozvání domů ale zdaleka nebude to jediné, čím Rykla mladá vyšetřovatelka překvapí. Ve slabé chvilce téměř podlehne jeho šarmu. Než se ale stačí mezi těmi dvěma cokoliv rozvinout, vyruší je pracovní povinnosti. Od toho momentu začne být mezi Světlou a Ryklem pořádné dusno:

Vyřeší se situace mezi Martinem a Karolínou, nebo se jejich vztah začne spíš rapidně zhoršovat?

Na to se podívejte v sobotu ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Dvojka na zabití.