zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Martin musel na prvním rande přiznat: Pracuji s lidmi, mrtvými. Co na to jeho partnerka?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 20.09.2021
Přišli se seznámit. Martin (41) byl Janou (55) od první chvíle okouzlen. Ve skrytu duše u společné první večeře doufal, že na téma jeho práce během rande na slepo vůbec nepřijde řeč. To se ale nestalo a otázka „co ty vlastně děláš“, padla.

reklama

Pětapadesátiletá pohledná blondýnka Jana Hessová z Plzně je o poznání živelnější, než je o čtrnáct let mladší Martin Böhm, který se do reality show Zdeňka Pohlreicha přijel seznamovat z Hájova. „Ty mi přijdeš jako kliďas a já jsem taková rozutíkaná,“ hodnotí upřímně Jana Martina. Ten jen přitakává: „Já než se k něčemu rozhoupu, tak je kolikrát pozdě. Proto hledám aktivnější ženu, která to všechno naplánuje, rozpohybuje. Chtěl bych ženu, která je upovídanější a která chce bydlet na vesnici, mít rodinu.“ 

Jana nic předem nevzdává, protože jak se říká, „protiklady se přitahují, tak by to třeba mohlo fungovat“.  Martin je vybraným protějškem doslova okouzlen.
Ač je paní Jana starší než on, lze podle jejich příjemně plynoucí konverzace u večeře soudit, že věkový rozdíl v případě tohoto páru překážkou nebude.

První večeře Martina Böhma s Janou Hessovou.
Autor: FTV Prima První večeře Martina Böhma s Janou Hessovou.

Marti Böhm šel do seznamování s jasným cílem. „Hodně času trávím v práci, ale kdyby se mi podařilo najít partnerku, tak by šla práce na druhou kolej,“ prohlašoval. Právě jeho podnikání však jeho potenciální partnerku pořádně rozhodilo.

Pravda o Martinově práci. Šokuje Janu?

„V čem podnikáš?“ Optala se zvědavě Jana zhruba někde u dezertu. „Ve službách... práce s lidmi,“ odvětil opatrně a nejasně Martin. Zacházet do podrobností se mu evidentně moc nechtělo. „Takže máš třeba nějakou úklidovou službu?“ Nedala se Jana odbýt. „Spíš pomáhám lidem v té nejtěžší chvíli. Jak to přiblížit… Pracuju v pohřebnictví. Myslel jsem si, že k tomuto tématu nedojde, ale nakonec je pravda venku. Nevěděl jsem, jak ti to říct.“ A reakce Jany?

První večeře plná urážek a slz.

Toužila po lásce, zažila šok. Sebevědomý chlapík čekal v seznamce třicítku

Jana se po zjištění pravdy odmlčí. „To mě trošku zaskočilo, abych řekla pravdu...“ Pak se ale opět na Martina mile usměje a dodá. „Ale zase je to potřebná služba, je to součást života. Proč z toho dělat tragédii, každý v něčem podnikáme. Spíš klobouk dolů, protože mě by tohle nikdy nenapadlo.“ Martinovo přiznání paradoxně nejen uvolnilo atmosféru u stolu, opadla i mužova nepřehlédnutelná nervozita. „Aspoň se směješ, předtím jsi byl víc upjatý,“ okomentovala první večeři Jana.

Oslní nakonec pohřebák Martin Janu svou klidnou a nerozhodnou povahou? A najde konečně Jana spřízněnou duši? To ukáže První večeře v pondělí ve 21:35 na Primě!

reklama

Související témata: První večeře , pohřebnictví , zajímavá práce , první rande , FTV Prima , Martin a Jana , rande na slepo , seznamovací reality show , seznamka

reklama

Přečtěte si také

reklama