Toužila po lásce, zažila šok. Sebevědomý chlapík čekal v seznamce třicítku

Šestapadesátiletý Václav Petr z Prahy předvedl, jak by se muž nikdy neměl chovat k ženám. Nejdříve ohodnotil absenci romantiky v dnešním světě, nato se pokusil blýsknout spoluprací s Felixem Slováčkem nebo s hercem Pavlem Trávníčkem. Pak tento fotograf, jehož jméno nikomu nic neříká, předvedl něco neskutečného. Co se stalo u první večeře, během natáčení populární seznamovací show?

Muž, který se rozhodl najít si v šestapadesáti letech novou lásku pro život. Na počátku natáčení show První večeře mohl pan Václav svým projevem vzbuzovat až soucit. Přáli byste mu, aby ještě nějakou lásku potkal. Ovšem to, co předvedl v dalších pár hodinách během rande naslepo, vyrazilo dech nejen ženě, s níž se seznamoval, ale i všem přítomným.

Show spočívá v tom, že se lidé z celé České republiky sjíždějí do restaurace známého šéfkuchaře, aby na prvním rande našli lásku svého života. Ne vždy se ale první rande povede…

Doby, kdy se spouštěl s modelkami, jsou pryč

Šestapadesátiletého fotografa Václava Petra z Prahy překvapila v restauraci o hlavu vyšší třiapadesátiletá pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová. Upřímná sympaťačka, která si na nic nehraje. Poté, co prohodili pár zdvořilostních vět u baru, byli usazeni ke stolu, kde rozhovor pokračoval. „Živím se jako fotograf a jinak jsem vyučený elektrikář. Nekouřím, nejsem alkoholik… Byl jsem trochu silnější, tak jsem se snažil zhubnout a to se mi teda podařilo. Jsem romantik a myslím, že romantika k lásce a vztahu patří, že jo. Dneska člověk vidí, že se romantika už moc nepoužívá,“ uvedl se pan Václav.

Své představy o romantice vyjevil až na konec natáčení. Nejprve se paní Pavle pochlubil svými známostmi. „Jsem asistent Felixe Slováčka, takže pro něj dělám. Předtím jsem dělal i pro Dalibora Jandu a pro tyto lidi. Třeba Pavla Trávníčka… tyhle lidi mám rád,“ pokračoval ve vyprávění u luxusního menu a neopomněl zmínit, že „o fotografech je známé, že se často spustí s těma modelkama… Tím jsem si taky prošel.“

Václav (56) čekal třicítku

Když si šla paní Pavla po večeři upravit make-up, přišla ta rána. Náhodou totiž za dveřmi vyslechla, jak o ní Václav mluví s personálem restaurace. „Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku,“ posteskne si nevýrazný chlapík a opět dává na odiv, že „zná všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. Klasika. To mě asi pánbůh potrestal. Pravda bolí.“

Paní Pavla se z toho šoku rozplakala se. „Vůbec mě nezná… Jestli vypadám opravdu jak obluda? Zkrátka je to obrovská arogance. Málokdy se rozbrečím, všem se moc omlouvám. Je pravda, že jsem za covidu přibrala osm kilo, ale to snad není tak strašný,“ vzlykala a skrývala obličej v slzách do kapesníku. Nakonec se ale vzchopila a chlapíkovi, který se evidentně chtěl bez rozloučení prosmýknout dveřmi za ní, popřála, aby si našel hezkou, hubenou modelku, která mu bude vařit, prát a bude se o něj starat. „To vypadá, že se nám seznamka zvrhla na únikovou hru,“ uzavřel trapnou situaci Zdeněk Pohlreich.

První večeře pokračuje v pondělí ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.