Díky egoistickému fotografovi je Pavla k nepoznání: Shodila 15 kilo a září štěstím

První večeře (3) - Tohle si Pavla od Václava nezasloužila!

Co se odehrálo v životě Pavly Šafrové (53) poté, co zdrcená a v slzách opustila restauraci, kde si na závěr natáčení seznamovací show nechtěně vyslechla snůšku hrubostí a vulgarit od arogantního fotografa Václava (56)? Mohlo ji to srazit na kolena, ale opak je pravdou. Tento příběh posílí nejednu ženu!

Z plačící a zlomené ženy je po hořkém zklamání štěstím zářící pohledná dáma! Podívejte se na její neuvěřitelnou proměnu v galerii.

Kdo neví, co se během natáčení seznamovací reality show První večeře stalo, tady je malé shrnutí. Rande naslepo absolvovali také třiapadesátiletá pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová a šestapadesátiletý fotograf Václav Petr. Už během prvních pár okamžiků bylo patrné, že pan Václav chce ukázat nejen paní Pavle, ale snad rovnou celému světu, jak žádoucí je. Člověk by mohl mít při poslechu jeho sebeprezentace pocit, že u stolu sedí s takovým českým mistrem fotografie Helmutem Newtonem. Když tedy pomineme fakt, že skuteční fotografové o svých kvalitách obvykle u večeře takto nebásní...

Arogance pana Václava se během večeře stupňovala. To „nejlepší“ si ovšem sebevědomý čipera nechal na závěr, kdy si Pavla odskočila na toaletu oživit rtěnku na rtech. Za dveřmi vyslechla až nechutný hovor Václava s číšníkem: „Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku. Znám všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky.“ Není divu, že ženu nevybíravé komentáře srazily na kolena a rozplakaly. Obrovským zklamáním ale tento příběh zdaleka nekončí!

„V pořadu jsem se rozbrečela nad obrovskou arogancí a buranstvím pana Václava. To byla pro mě darda. On mi vůbec nebyl sympatický svým chováním. Byl namachrovaný, egoistický a nudný. Celou konverzaci jsem vedla já, mluvil jen o sobě… Ale přece ho tam nebudu urážet. Stačilo se rozloučit a říct, že už se neuvidíme,“ hodnotí s odstupem několika měsíců chování Václava Petra Pavla Šafrová a dodává. „Myslím, že má nějaký mindrák, když se chtěl vyšvihnout pomocí kritiky své společnice.“

Pavla Šarfová dnes: Užívám si život

Nepříjemná zkušenost s údajným asistentem Felixe Slováčka tuto ženu nakonec posílila. „Po natáčení jsem si koupila pejska a pravidelně s ním chodím ven. Dokonce jsem zhubla patnáct kilo! Partnera jsem si ještě nenašla, ale užívám si život a na správného chlapa si ráda počkám,“ říká rozhodně paní Pavla, které to dnes nesmírně sluší.

Seznamovací reality show První večeře vysílá televize Prima každé pondělí ve 21:35!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.