zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nekompromisní Leona šokuje partnera u první večeře: Nemáš rád tetování? Támhle jsou dveře!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 04.10.2021
Leona (28) s Vladimírem (34). Od prvního momentu dvojice, mezi kterou to jiskří. Ovšem trochu jinak, než by se od rande u romantické večeře dalo očekávat. Chvílemi to vypadá, že ona potencionálnímu partnerovi vyškrábe oči jako její milované kočky nebo že on uteče.

reklama

Leona (28) přijela do seznamovací show hledat lásku z Hradce Králové. Vladímír (34) z Krnova. On přesné představy o případné partnerce nemá. „V práci o mně říkají, že jsem nejpozitivnější člověk na světě. A je to pravda. Furt se směju a nemám rád arogantní a namyšlené lidi,“ tvrdí o sobě dobrácky působící Vladimír. 

Zklamání na první pohled

„Líbí se mi velký chlapi, který jsou potetovaný, tmavovlasý a světlooký," hlásá sebevědomá černovláska a ještě přesněji svůj ideál popíše.  Přála by si, „aby vypadal jako drsňák, ale duší byl romantik“. Když v restauraci poprvé spatří muže, kterého jí vybrala produkce seznamovací reality show, okamžitě posmutní. „Upřímně, to není muž, který by mě na první pohled zaujal,“ ohodnotí zklamaně Vladimíra, který má na Leonu opačný názor. Pozitivně ji okomentuje jako velice sympatickou slečnu.

Jak se ukáže během jejich první večeře, tihle dva jsou jako oheň a voda. Neshodnou se takřka v žádném ohledu, což dokládá i další ukázka, která se týká názoru na tetování. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První večeře (6) - Jiný Hradec a alergie na kočky

Když se seznamují protiklady

„Jsem úplně proti tetování,“ vyzná se Vladimír, načež mu Leona s chladnou tváří rovnou ukáže „támhle jsou dveře“. Ona má totiž tetování moc ráda. „Já jsem potetovaná všude.“ Obdobný názorový rozkol panuje i v přístupu k sociálním sítím. „Já si myslim, že je lepší žít venku, než sociálními sítěmi,“ říká Vladimír. Leona to má přesně naopak. „Já extrémně žiju sociálníma sítěma," oponuje. 

První večeře Leony s Vladimírem
Autor: FTV Prima První večeře Leony s Vladimírem

Když dojde na otázku, která je s ohledem na bezmeznou lásku Leony k jejím mazlíčkům  zásadní, a to jestli má Vladimír kočky rád, vyjde najevo, že ano. Ale? „Mám alergii na kočky,“ vypadne záhy z muže. Leona překvapivě problém nevidí. Má jasno: „Nevadí, že máš alergii na kočky. Budeš spát na balkoně,“ odvětí rázně. Vladimír, který určitě nepatřím k plachým mužům, je jejími reakcemi viditelně lehce šokován až vystrašen. „Těch věcí, které jí vadily, a možná i mně, je opravdu hodně,“ dodal k nesouladu decentně Vladimír. Jestli jeho rande naslepo s Leonou bude mít pokračování a jak si v seznamování povedou ostatní páry, sledujte v pondělí ve 21:35 na Primě v reality show První večeře.

První večeře Martina Böhma s Janou Hessovou.

Martin musel na prvním rande přiznat: Pracuji s lidmi, mrtvými. Co na to jeho partnerka?

reklama

Související témata: První večeře , rande na slepo , seznamovací show online , seznamovací reality show , šéf Zdeněk Pohlreich , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama