Seriály a filmy

16. prosince 2021 05:59

Roztomilá miminka: Tohle jsou trojčata Marka Lambory a Evy Burešové. Jaká dostala jména?

Slunečná (150) - Holky rodí

V posledním díle před koncem sezony seriálu Slunečná se diváci konečně dočkají vytouženého štěstí hlavních hrdinů. Týně (Eva Burešová) a Jankovi (Marek Lambora) se narodí trojnásobné štěstí. Janička, Hanička a Anička tak spatří světlo světa ve finálové 150. epizodě, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo kdykoliv poté on-line v archivu iPrima.

Na Týnu přijdou porodní bolesti přesně ve chvíli, kdy je s Jankem v lese, daleko od nemocnice. Jankovi nezbyde nic jiného než svou lásku naložit do auta a rychle uhánět k sanitce, která jim jede naproti.

Dramatické finále seriálu Slunečná

„Mimochodem, bylo to moje osobní auto, které hrálo takovou důležitou roli,“ usmívá se Burešová, která při natáčení této scény zažila smích i dřinu. „Byl to krásný den, velká legrace, ale v tom falešném těhotenském břichu už se opravdu nedalo chodit. Snažila jsem se ten porod zahrát dramaticky, ale zároveň jsem to také mírnila, protože mi připadá, že se z toho v televizi dělá hororová věc. Mohlo by to i některé mladé lidi vylekat, tak jsem to chtěla zmírnit,“ přiznává herečka, pro kterou to nebyl první televizní porod.

Záhy a díky seriálovému „triku“ tak byla na světě trojčátka – Hanička, Janička, Anička. „Nerozeznala jsem je od sebe, poznám ta miminka jen podle rodičů. Prozradím vám, že jedno z nich je dokonce kluk. Byla to neskutečně hodná a krásná miminka. Skoro jsem zapomněla, jak malá po porodu jsou. Bylo zvláštní zase držet tak malé miminko v ruce,“ přiznává máma malého Nathaniela.

A jaké bylo natáčení s kojenci? „Nakonec jsme s nimi ve Slunečné moc netočili. Často jsme měli s Markem v ruce chůvičku, ale když jsme fotili společnou fotku a já musela v náručí držet obě miminka, Marek měl jen jedno, to bylo těžké. Bála jsem se, přece jen to nebyly moje děti,“ prozrazuje Eva, které scenáristé napsali, že nakonec v porodnici skončí se svojí nejlepší seriálovou kamarádkou Julčou v podání Lucie Polišenské. „S Luckou je vždycky zábava a tohle poporodní natáčení probíhalo extrémně rychle. Vše se nazkoušelo bez miminek. Ta se dodávala až na tu nejdůležitější klapku, aby tam nemusela být dlouho, netrápila se a byla v klidu.“

Bylo to krásné natáčení a Eva přiznává, že se jí dokonce několikrát podařilo miminka uspat, když plakala.

Jak to bude se Slunečnou dál?

150. díl, kdy na svět přijdou trojčata, je zároveň prozatím posledním dílem. Seriál Slunečná ale rozhodně nekončí. „Máme natočené další díly, na které se diváci mohou těšit na televizních obrazovkách v příštím roce. O termínu jejich uvedení budeme včas informovat.

Od 11. ledna na obrazovky televize Prima vpluje nový rodinný seriál ZOO a věříme, že se bude těšit stejné divácké přízni jako Slunečná,“ prozrazuje PR tiskový mluvčí seriálu ZOO i Slunečná Josef Ducký.

Čekání na další epizody Slunečné si můžete zkrátit tím, že si připomenete osudy svých oblíbených hrdinů on-line v našem archivu iPrima:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.