Seriály a filmy

30. března 2021 20:15

Sledujte exkluzivně: Stopy Johna Linharta vedou v seriálu Slunečná na Slovensko!

John Linhart je nezvěstný a až donedávna vedly všechny stopy do slepé uličky. Nyní ale přichází Honzák se stopou vedoucí na Slovensko. Ukáže se jako správná? Sledujte už teď v exkluzivní předpremiéře 93. epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně. Najde konečně Janek svého otce?

Janek Linhart začíná být zoufalý, už neví, kde svého otce hledat. Po dílčím úspěchu, kdy se mu díky Kubovi podařilo zjistit, že John směřoval vlakem na východ a jeho stopy končí v Břeclavi, se opět ocitá na mrtvém bodě.

Jak už ale tuší díky svým kartám Hana, postup v pátrání se blíží. A to, že karty mají vždy pravdu, se Haně potvrdí s příchodem Honzáka, který zjistil, že John zdaleka nesměřoval jen do Břeclavi, ale ještě mnohem dál. Až na Slovensko!

Co by měl John na Slovensku hledat? Spíše koho – svého otce. Tato stopa ale Janka poměrně překvapí, vždyť John o svém otci nikdy nemluvil. Honzák je ale přesvědčený o tom, že Slovensko je jasná stopa. Jak to dopadne?

Sledujte exkluzivní ochutnávku z 93. epizody seriálu Slunečná:

Opravdu se Janek s celým ansámblem vydají na Slovensko? A najdou tam konečně Johna? Nápovědu najdete už v závěru 93. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě, nebo už teď s předstihem v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.