Seriály a filmy

19. října 2021 05:42

Sledujte exkluzivní ukázku: Kdo je největší Romeo ze Slunečné?

Slunečná (134) - Tony zmítaný vášní

Romeo, Julie a Slunečná, tak by se dala nazvat čtvrteční epizoda Slunečné. Který z milovníků se zhostí role Romea a kdo si zahraje Julie? Sledujte už teď exkluzivní ukázku.

Julie má plné ruce s přípravou divadelního představení, do kterého ji uvrtala její matka Lída. To ještě netuší, co ji čeká. Romeo a Julie na Slunečné, to nebude jen tak. Bude to představení nabité vášní, nejvíc vášní nabitý ale bude samotný casting.

Romeo na Slunečné

Velké divadelní představení si totiž žádá řádné herecké nasazení. Jenže kde vzít Romea? Role Julie je jasná, zhostí se jí Erika. Ale Romeo? Že by Tony? Nebo někdo jiný? Největším Romeem ze skutečného života na Slunečné je rozhodně hajný Rokyta. Julie bude mít zkrátka dost práce, koho vybrat.

Roman Maxa stále není v pohodě, naopak se jeho problémy ještě víc zhoršují. O čemž se přesvědčí zanedlouho všichni na statku. K sobě Sylvu, která se nabídne, že se pokusí Romana, který se zablokoval na pokoji, dostat ven. Ve snaze dostat Romana z pokoje nakonec skončí Sylva v jeho „zajetí“. Půjde jí dokonce o holý život!

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

Hanu bolí zuby moudrosti. Mnohem víc ji ale bolí to, že Anna nechce, aby se s Filípkem ona a John vídali.

Za Johnem Lihartem přichází novinářka, která chce sepsat jeho životopis. Malý Filípek, kterého John instruuje, aby mu říkal tatínku, nicméně zapříčiní nečekaně složitou situaci. Novinářka si totiž na Johna dělá zálusk! Má ji odmítnout a riskovat mediální potupu, nebo jí podlehnout?

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také dříve než v televizi - v iPrima Videopůjčovně!