Slunečná se vrací na obrazovky. A Týna je těhotná! Co na to Janek?

Slunečná (119) - upoutávka

V seriálu Slunečná se dějí věci, a vy se na ni můžete dívat již tradičně v televizi v úterý a ve čtvrtek. Páry vznikají a zanikají a na cestě jsou dokonce i miminka. Bohužel, v případě Týny a Janka to vůbec nebude tak radostná novinka, jak by se na první dobrou zdálo. Týna totiž nechce Jankovi o miminku vůbec říct.

Týna se snaží neutápět v depresích. Své těhotenství si představovala trochu jinak, minimálně alespoň ve společnosti svého partnera Janka. Jenže, kde tomu je konec? Týna se nakonec rozhodne nesmutnit a celou svou situaci brát sportovně.

Sice jí tvrďácký přístup na statku ne všichni věří, rozhodně se ji ale v těžké situaci budou všichni snažit podporovat. A podporu bude Týna potřebovat, bude mít totiž zdravotní problém. Při řešení problému Julie náhodou Týnino těhotenství propálí před Vildou, a ten informaci zase ještě za tepla předá Jankovi. Jak bude na Týnino těhotenství reagovat?

Sledujte 119. epizodu seriálu Slunečná již v úterý 31. srpna ve 20:15 na Primě

Jedno je jisté, bude to divoké. Janek se navíc musí smířit s tím, že ho na každém kroku bude doprovázet jeho osobní ochranka Eva, která Janka nepustí ani do pekárny, ani si zaběhat. Když se o těhotenství dozví, chce stůj co stůj jet za Týnou na Slunečnou. Nápad to ale není nejlepší, od Predraga opravdu hrozí vážné nebezpečí. Albánský mafián pošle Linhartovým nekompromisní vzkaz.

Sledujte exkluzivní ukázku ze 119. epizody seriálu Slunečná:

Ve Slunečné to ale naštěstí není jen o dramatech, ale také o nových láskách. Jedna taková se ve vsi právě rýsuje. Tipněte si, kdo se s kým dá dohromady! Nápovědu najdete ve videu:

Mnohem méně veselé to bude u Vackových, kde kvete vztah mezi Dianou a Zdeňkem, což nedokáže vydýchat Lída Vacková. Ta totiž Dianu moudrým okem, jaké mají jen hamižní, načisto prokoukla – Diana je prostě zlatokopka. A Zdeněk Vacek jí jde přímo na ruku.

Lída se bojí o to, že Diana obere nejen Zdeňka, ale i celou jejich rodinu. Rozhodne se proto jednat. Jenže Frantovi se Lídin nápad moc líbit nebude. Co Lída vymyslí?

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!