Seriály a filmy

25. srpna 2021 06:00

Aneta Gretzová

Soutěžící v Prostřeno! zarazí růžový pokojíček. Hostitelka se přitom hlásí k fotbalovým ultras

Prostřeno! (6) - upoutávka

„Nic není takové, jaké se na první pohled zdá.“ Toto motto pojala za své životní křehce vyhlížející blondýnka Katka. Když ve čtvrtek přivítá hosty v Prostřeno! ve svém brněnském bytě, čeká je velké překvapení! Nebo spíš šok?

Servírka Katka v bytě, kde uspořádá večeři pro hosty Prostřeno!, vyrůstala. Dnes ho sdílí se spolubydlící, která ji do pořadu přihlásila. Při pohledu na zdejší vybavení soutěžící zarazí nejedna věc. Jeho „výzdoba“ totiž rozhodně není to, co by od křehce vypadající hostitelky čekali. Ukazuje se, že tahle půvabná mladá slečna se ráda obklopuje poněkud hrubší společností...

Podívejte se, jak hosté okomentují Katčino bydlení:

Stěny vymalované na růžovo a výstava těžítek s delfínky bijí do očí v kombinací se záplavou fanouškovských předmětů od brněnských hokejových klubů FC Zbrojovka a HC Kometa. Jsou ale spíš otázkou vkusu než něčím vyloženě pozoruhodným.

Šokem jsou až všudypřítomné nálepky s nápisy jako ultras či hooligans. Přestože jde o pozůstatky po starším bratrovi, Katka se ostatním přizná, že i ona má k těmto partičkám dost blízko. „Chodím hodně ráda na hokej a hodně se bavím i s kluky, kteří patří to téhle skupiny.“ Všechny pak bude zajímat hlavně to, jestli se také děvčata účastní divokých rvaček s ultras ze znepřátelených klubů. „Kluci se rádi střetávají, toho se my jako holky vždycky vyvarujeme. My je akorát potom masírujeme nebo s nimi oslavujeme,“ objasní situaci a upřesní zajímavou funkci žen v partě Katka.

Podívejte se na souboj s neposlušným brokolicovým krémem:

A jak se bude dařit hokejové fanynce v kuchyni? Příprava brokolicového krému se Katce z neznámých důvodů zcela vymkne z rukou. Podaří se jí v průběhu večera dorovnat skóre, nebo snad její utkání v Prostřeno! skončí totálním debaklem? Nezapomeňte se dívat ve čtvrtek!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

VIDEO, FOTO ZDROJ: FTV PRIMA