Seriály a filmy

11. února 2021 15:04

Štěpán kvůli alkoholu zkolabuje. Lída z toho bude ve Slunečné vinit Sylvu

Štěpán Vacek má s alkoholem evidentně problém. Ví to všichni moc dobře, jen jeho matka Lída si to odmítá připustit. Naopak s chováním sobě vlastním viní z nastalé situace sestry Popelkovy. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z úterní 80. epizody seriálu Slunečná.

Pozitivní vztah ke konzumaci alkoholu měl Štěpán vždy, v poslední době ale jeho zájem o konzumaci eskaloval, ať už je na vině jeho vztah se Sylvou nebo snad výraznější aktivita v rodinném lihovaru Vackových. A jeho věčně suché hrdlo je problém nejen kvůli násilí, kterého se dopouštěl na své manželce, ale hlavně kvůli zdraví.

Po vážné autonehodě, mimochodem způsobené pod vlivem alkoholu, má totiž Štěpán pouze jednu ledvinu, která nápor zkonzumovaného alkoholu přestává zvládat. A není to poprvé, co lékaři Štěpána varovali, aby pití pokud možno omezil. Z jejich rad a výstrah si ale Štěpán jako správný alkoholik nic nedělá. A dopadá to pak přesně takhle:

Děda Vacek, který svého vnuka v bezvědomí najde, je sice lékař, tady ale sám pomoci nemůže. Je mu jasné, že na vině kolapsu je nefunkční ledvina, která pravděpodobně nezvládla poslední sérii Štěpánových pijatik.

Celou rodinu Vackových samozřejmě Štěpánův kolaps ochromí. Nejvíc se ale toho, co by se mohlo stát, bojí Lída. Kdyby Štěpán potřeboval transplantaci ledviny, jeho otec František by mu ji samozřejmě bez zaváhání dal. Jenže, jak ví jen Lída, Franta není Štěpánův biologický otec… Lída má proto nervy na pochodu a na kom jiném, než na Popelkových si je vylít? Jenže Týna se Sylvou vrátí Lídě její arogantní chování i s úroky, a to dokonce přímo před svědky v hospodě. Všichni se dozví, proč vlastně Sylva od Vackových utekla. To se Lídě libit nebude!

Sledujte celou scénu ze seriálu Slunečná:

Kdo nakonec zcela překvapivě Štěpánovi pomůže? A kvůli čemu se ještě jednou „poštěkají“ Lída se Sylvou? Na to se mrkněte v 80. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat na Primě v úterý ve 20:15 nebo klidně už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.