Seriály a filmy

13. ledna 2022 05:59

Aneta Gretzová

Štíhlé modelky, jak je neznáte. Hladové krásky se nebojí jíst rovnou z hrnce!

Život umí být někdy pěkně nefér. Někteří lidé se kvůli perfektní postavě lopotí hodiny v posilovně a přísně hlídají přísun kalorií. Jiní zas snědí vše, co jim přijde pod ruku, a nepřiberou ani deka. Krásky ze speciálu Prostřeno! patří očividně do té druhé kategorie. Je mezi nimi hned několik zvednutých rukou, které u stolu prosí o přidání.

Čtvrteční večer si do parády vezme držitelka titulu Česká Miss World 2016, modelka a influencerka v jedné osobě, Andrea Kalousová. Její menu se bude skládat z jednoduchých receptů inspirovaných slunnou Itálií a jako hlavní chod se pokusí o nefalšovanou verzi špaget carbonara. V úvodním videu se podívejte, jak se Andrea při přípravě menu zapotí. Původní recept na omáčku se žloutky a vroucí vodou se jí ale nepovede na 100%, a tak ho bude muset nakonec stejně zachránit českou vychytávkou v podobě smetany. Na vylepšené verzi si pak všechny pochutnají ve velkém, přímo z hrnce!

Podívejte se, jak Andrea Kalousová zachraňuje nepovedené carbonara:

Andrea Kalousová dobře ví, že její soupeřky jsou věčně hladové, a na jejich návštěvu se tak raději pečlivě připraví. Jako sladkou tečku zvolí piškotový dezert do skleničky, který udělá pro jistotu ještě do velké mísy! „Ona chtěla, abychom nestrádali. Bála se, že si budeme chtít přidat a ona nás nebude mít čím pohostit. Takže připravila ještě jednu velkou porci, která byla zase trochu jiná“ ocení Andreinu snahu Monika Leová.

Kdo je z party krásek zaručeně největší jedlík? A které z nich se podaří nejlépe uvařit a odnést si na konci týdne výhru? Sledujte v Prostřeno!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.