zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Známé krásky se ukážou v kuchyni! Co uvaří Monika Leová, Debbi či ex Marka Lambory?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aneta Hradecká, foto: FTV Prima , Vydáno: 09.01.2022
Prostřeno! se vrací s velkou parádou! V premiérovém dílu roku 2022 se u stolu sejdou výhradně ženy. A možná vám budou povědomé, jde o moderátorky, modelky a jednu zpěvačku. Jak se jim bude dařit? Dokážou, že nejsou jen ozdobou společnosti, ale umí zaválet i v kuchyni?

reklama

Na první premiérový díl Prostřeno! se těšte již dnes večer na Primě. Kdo by nechtěl vidět, jak si s vařením poradí krásné ženy? Ale samozřejmě ani tentokrát nebude Prostřeno! jen o vaření. První večer bude patřit moderátorce Monice Leové, která je momentálně na mateřské a s humorem sobě vlastním okomentuje kojení: „Pak přijde dezert a kafe, jo? Ale jenom řekněte, jestli chcete smetanu, nebo mlíko.“

Jak si dámy poradí s úkolem týdne, kterým tentokrát bude rychlovka do skleničky či do krabičky? Kdo se na jeho přípravu vykašle a kdo jej naopak vymazlí k dokonalosti? Kdo poprvé pozná, že je v menu něco navíc?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte premiérové Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

A kdo tento speciální týden plný krásných žen uvaří?

Pondělí: Modelka a moderátorka Monika (30) je vystudovanou inženýrkou

Monika Leová

Moderátorka Monika Leová, jak ji neznáte: Představí asijské pochoutky převzaté od táty

Pochází ze smíšeného manželství – maminka je Češka a tatínek Vietnamec. A jaké má veselé historky z vaření? Jednou nechala omylem zapnutou troubu, odešla – a zjistil to až manžel, který se vrátil z práce. Naštěstí se nic nestalo. Nejraději připravuje těstoviny, protože jsou rychlé a dobré. Podávat bude asijskou fúzi, a co se rozhodně podávat nebude, jsou červi. Ty totiž Monika pozřít nehodlá. Bude někdo nad její kuchyní ohrnovat nos? Sledujte už v pondělí.

Úterý: Redaktorka pořadu SHOWTIME Andrea (32) je nyní na mateřské dovolené

Andrea Antony
Autor: FTV Prima Andrea Antony

Nabídku účastnit se tohoto speciálu s nadšením přijala. V Prostřeno! měla již jednou možnost účinkovat se svými bývalými kolegyněmi z VIP zpráv a ráda zažije zase něco nového. Pokud vyhraje, tak peníze věnuje na dobrou věc – má pár tipů na děti, které potřebují příspěvky na speciální zdravotní péči. Při stolování je tolerantní, ví, že ona sama někdy mlaská. Vadí jí jen to, co jí vadí všude, a to jsou negativní lidé. Mexické jídlo měla ráda vždy a od té doby, co před dvěma lety strávila v Mexiku dva týdny, tak ji baví mexická kuchyně ještě víc. Chtěla udělat celé tematické menu. Podaří se jí navařit tak, aby na sebe mohla být pyšná? To vše zjistíte už v úterý.

Středa: Zpěvačka Debbi (28) miluje koně i cestování

Debbi
Autor: FTV Prima Debbi

Nejraději připravuje míchaná vajíčka, ta se ale servírovat tentokrát opravdu nebudou. Je svobodná a žije s přítelem. Děti zatím nemají, jen občas se starají o ty z prvního manželství přítele. Debbi pendluje mezi Prahou a Kokořínem, kde mají s rodinou menší hospodářské stavení. Tam chovají několik zvířa včetně koní, kteří jsou jejím největším koníčkem. Její největší zálibou jsou zvířata – miluje koně a práci u nich. Dalším jejím velkým koníčkem je zpěv. Jak si stihne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu. O hostech se dozvíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Studentka a modelka Andrea (25) hodně pracuje, ale neváhá podpořit dobrou věc

Andrea Kalousová
Autor: FTV Prima Andrea Kalousová

Jednou vařila zeleninový vývar asi šest hodin – ale na konci vaření ho přepepřila a celý ho rovnou mohla vylít. Ráda připravuje indická jídla. Přesto ale bude servírovat jídla italská. V životě se řídí mottem: „S poctivostí nejdál dojdeš.“ Při stolování jí vadí mlaskání. Nabídku účasti v tomto speciálu přijala, protože si myslí, že bude dobrá zábava a dobrá sestava. Sledujte už ve čtvrtek, jak se zahýbe kartami, které ostatní drží v rukou. Bude objeven taktik?

Pátek: Modelka a influencerka Andrea (26) tvrdí s nadsázkou, že umí vše, ale nic pořádně

Účinkovala v různých pořadech, ale nikdy by ji nenapadlo, že bude účinkovat v pořadu o vaření. Přiznává, že má trému, a je zvědavá, jak vše zvládne.

Andrea Bezděková

Lamborova ex navaří v Prostřeno! Při šmejdění hosté odhalí její tajemství

Neví, jestli je horší pořad o vaření nebo vědomostní soutěž. V každém si totiž může člověk uříznout pořádnou ostudu. Poměrně zatěžkávací zkouška pro ni bylo pečení narozeninového dortu. Jak si není v kuchyni jistá a občas nemá úplně propracovaný systém, tak se jí někdy stane, že zapomene pár potřebných ingrediencí. Konkrétně nyní se vracela rovnou pětkrát. A jedna zastávka byla i do kuchyňských potřeb pro dortovou formu. Užije si páteční vaření? Nepřepadnou ji obavy, jak to celé dopadne?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Monika Leová porodila holčičku, která dostala jméno Mia. Dala jí pěkně zabrat

Monika Leová: Holčička vážila přes čtyři kila. Druhé dítě adoptujeme, žertuje

reklama

Související témata: Prostřeno! , Prostřeno! online , recepty , premiérové díly , Prostřeno! , premiérové díly Prostřeno! , FTV Prima , Prostřeno! - SPECIÁL , krásky

reklama

Přečtěte si také

reklama