zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lamborova ex navaří v Prostřeno! Při šmejdění hosté odhalí její tajemství

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aneta Hradecká, foto: FTV Prima , Vydáno: 09.01.2022
Do speciálu Prostřeno! s kráskami ze světa showbyznysu přijala pozvání také modelka Andrea Bezděková. Jak se umí otáčet za plotnou a co u ní doma odhalily moderátorky Andrea Antony, Monika Leová a zpěvačka Debbie během šmejdění? Pro některé šlo o velké překvapení. Věděli jste to?

reklama

Andrea Bezděková, držitelka titulu Česká Miss 2016, uvaří v oblíbeném pořadu jako poslední, ovšem hned na začátku týdne na sebe svým konkurentkám upřímně přizná, že rozhodně není žádná bravurní kuchařka. Chce tak jen snížit jejich očekávání, nebo se to nakonec ukáže být pravdou? Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak Andrea sbírala tipy na vaření pro začátečníky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXV (5) - Tipy na vaření

Pravdu o jejích kuchařských schopnostech se dozvíme až v pátek. Už teď vám ale prozradíme jinou zajímovost z Andreina soukromí, které si jinak tolik chrání. Když na začátku loňského roku začala chodit s Markem Lamborou, hvězdou seriálů Ohnivé kuře a Slunečná, také se svůj vztah snažila zprvu tajit. Spekulace o existenci páru se ale rychle množily a bývalá miss tak musela jít záhy s kůží na trh. Podobná situace nastala, když se na podzim Andrea a Marek rozešli. „Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme,“ uvedla nakonec Andrea na svém instagramovém profilu. 

Andrea Bezděková
Autor: FTV Prima Andrea Bezděková

V posledních dnech vyplavaly na povrch nové domněnky, podle kterých se tato dvojka měla údajně dát opět dohromady. Usvědčujícím důkazem měly být fotky na sociálních sítích, které oba dva publikovali ze stejného místa ve stejný čas. Na celou situaci se Andrea rozhodla pohotově zareagovat jejich společným snímkem z lyžařského výletu. „Koukej, koho jsem tady potkala! A ne, netvoříme spolu pár(ty), jen se naše cesty rozešly v dobrém,“ zaznělo v popisu fotky. Andrea tak všem spekulantům vzala rychle vítr z plachet i tentokrát.

Marek Lambora se rozešel s Andreou Bezděkovou

Milenci, nebo jen kamarádi? Andrea Bezděková prozradila, co dělala na horách s Lamborou

Když holky strčí nos do fotoalba

Na nějaké tajnosti ale rozhodně nebude mít Andrea čas v Prostřeno! Zatímco se bude potit u plotny, ostatní dámy se vyrazí porozhlédnout po útulném bytě hostitelky. V jednom pokoji je zaujme fotokniha. Andrea Antony pak při společném listováním spontánně ukáže na pět let starou fotku z korunovace Miss: „Tady je ještě před operací nosíčku.“ Moderátorka neprozradí sice žádné tajemství, o operaci už kráska několikrát veřejně promluvila, přesto jsou některé dámy informací překvapeny. „Ona má operaci nosíčku?“ Diví se nejvíc zpěvačka Debbie. „Asi jsem o tom nikdy neslyšela a přiznám se, že na některých fotkách mi Andrejka přišla trochu jiná… Tak jsem zjistila, že má operovaný nosánek,“ usmívá se Debbie.

Podívejte se, jak se při šmejdění prozradí Andreina plastika nosu: na videu hned v úvodu článku.

Jak si Andrea Bezděková povede v kuchařské soutěži po boku dalších čtyř okouzlujících žen? Sledujte od 10. ledna každý všední den na Primě!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Prostřeno! XXV (1): Speciál krásky

Známé krásky se ukážou v kuchyni! Co uvaří Monika Leová, Debbi či ex Marka Lambory?

Marek Lambora a Andrea Bezděková jsou možná opět spolu.

Marek Lambora a Andrea Bezděková opět spolu? Tyto záběry z hor neuhlídali

reklama

Související témata: Prostřeno! , Prostřeno! online , recepty , premiérové díly , Prostřeno! , premiérové díly Prostřeno! , FTV Prima , Prostřeno! - SPECIÁL , krásky , Andrea Bezděková , Marek Lambora , ekluzivní ukázka , Debbie , Andrea Antony , Monika Leová

reklama

Přečtěte si také

reklama