Seriály a filmy

9. ledna 2022 05:00

Aneta Gretzová

Lamborova ex navaří v Prostřeno! Při šmejdění hosté odhalí její tajemství

Prostřeno! XXV (5) - Plastika nosu

Do speciálu Prostřeno! s kráskami ze světa showbyznysu přijala pozvání také modelka Andrea Bezděková. Jak se umí otáčet za plotnou a co u ní doma odhalily moderátorky Andrea Antony, Monika Leová a zpěvačka Debbie během šmejdění? Pro některé šlo o velké překvapení. Věděli jste to?

Andrea Bezděková, držitelka titulu Česká Miss 2016, uvaří v oblíbeném pořadu jako poslední, ovšem hned na začátku týdne na sebe svým konkurentkám upřímně přizná, že rozhodně není žádná bravurní kuchařka. Chce tak jen snížit jejich očekávání, nebo se to nakonec ukáže být pravdou? Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak Andrea sbírala tipy na vaření pro začátečníky:

Pravdu o jejích kuchařských schopnostech se dozvíme až v pátek. Už teď vám ale prozradíme jinou zajímovost z Andreina soukromí, které si jinak tolik chrání. Když na začátku loňského roku začala chodit s Markem Lamborou, hvězdou seriálů Ohnivé kuře a Slunečná, také se svůj vztah snažila zprvu tajit. Spekulace o existenci páru se ale rychle množily a bývalá miss tak musela jít záhy s kůží na trh. Podobná situace nastala, když se na podzim Andrea a Marek rozešli. „Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme,“ uvedla nakonec Andrea na svém instagramovém profilu.

V posledních dnech vyplavaly na povrch nové domněnky, podle kterých se tato dvojka měla údajně dát opět dohromady. Usvědčujícím důkazem měly být fotky na sociálních sítích, které oba dva publikovali ze stejného místa ve stejný čas. Na celou situaci se Andrea rozhodla pohotově zareagovat jejich společným snímkem z lyžařského výletu. „Koukej, koho jsem tady potkala! A ne, netvoříme spolu pár(ty), jen se naše cesty rozešly v dobrém,“ zaznělo v popisu fotky. Andrea tak všem spekulantům vzala rychle vítr z plachet i tentokrát.

Když holky strčí nos do fotoalba

Na nějaké tajnosti ale rozhodně nebude mít Andrea čas v Prostřeno! Zatímco se bude potit u plotny, ostatní dámy se vyrazí porozhlédnout po útulném bytě hostitelky. V jednom pokoji je zaujme fotokniha. Andrea Antony pak při společném listováním spontánně ukáže na pět let starou fotku z korunovace Miss: „Tady je ještě před operací nosíčku.“ Moderátorka neprozradí sice žádné tajemství, o operaci už kráska několikrát veřejně promluvila, přesto jsou některé dámy informací překvapeny. „Ona má operaci nosíčku?“ Diví se nejvíc zpěvačka Debbie. „Asi jsem o tom nikdy neslyšela a přiznám se, že na některých fotkách mi Andrejka přišla trochu jiná… Tak jsem zjistila, že má operovaný nosánek,“ usmívá se Debbie.

Podívejte se, jak se při šmejdění prozradí Andreina plastika nosu: na videu hned v úvodu článku.

Jak si Andrea Bezděková povede v kuchařské soutěži po boku dalších čtyř okouzlujících žen? Sledujte od 10. ledna každý všední den na Primě!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.