zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marek Lambora a Andrea Bezděková opět spolu? Tyto záběry z hor neuhlídali

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David F. , Vydáno: 06.01.2022
Je to pár měsíců, co herec Marek Lambora a modelka Andrea Bezděková oznámili svůj rozchod. Zklamání fanoušků a jejich příznivců by ale nemuselo trvat tak dlouho, nové záběry z jejich Instagramu totiž naznačují, že spolu i přesto vyrazili na dovolenou na horách. Blíží se snad zpráva o tom, že se k sobě vracejí?

reklama

Rozchody bývají smutné a bolestivé. Každopádně občas se stane, že pár své vzájemné rozdíly překoná a eventuálně najde znovu společnou řeč. V případě hvězdy seriálu Slunečná Marka Lambory a modelky Andrey Bezděkové by právě tohle mohlo platit.

Jejich rozchod přišel náhle loni v listopadu a oba tvrdili, že se rozešli jako přátelé. „Bolí to. A někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností,“ uvedla před pár měsíci Bezděková. „Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé,“ dodala. 

A k rozchodu se tehdy vyjádřil i Lambora. „Někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,“ napsal seriálový Janek.

Marek Lambora a Andrea Bezděková jsou možná opět spolu.
Autor: profimedia Marek Lambora a Andrea Bezděková jsou možná opět spolu.

Podle fotek nebo příběhů v jejich instagramových stories se ale zdá, že bolest přešla a vítr je opět zavál k sobě. Oba totiž sdílejí snímky a videa z dovolené v horách, které vypadají až podezřele stejně. Právě to nyní vede řadu lidí k teorii, že by se k sobě mohli vrátit a svoji lásku tajně oživit. Ostatně nebylo by to poprvé, co ti dva před veřejností něco tají. Začátek svého vztahu tajili až do února loňského roku, kdy byli poprvé vyfoceni na procházce v centru Prahy.

 

Zejména snímek ve stories, který oba sdíleli ve čtvrtek dopoledne a který zachycuje stejný výhled z hotelu, leccos naznačuje. Jsou tedy opět spolu, nebo vyrazili do hor jen jako přátelé?

Tak či tak, všechny alespoň může hřát fakt, že očividně zůstali dobrými přáteli. I to se v dnešní době počítá! Pokud se chcete dozvědět víc, dívejte se ve čtvrtek na pořad Showtime, který začíná hned po Hlavních zprávách na Primě nebo CNN Prima News. 

Po domluvě se rozešli Lambora a Bězděková

Marek Lambora a Andrea Bezděková se rozešli. Proč tak náhle?

V seriálu Slunečná se Jankovi a Týně narodila trojčata

Marek Lambora jako táta trojčat? V představě možná, ale nevidím se v ní, směje se herec

reklama

Související témata: Marek Lambora , Andrea Bezděková , Slunečná , Showtime , prima , vztah , rozchod , dovolená , Instagram

reklama

Přečtěte si také

reklama