Marek Lambora jako táta trojčat? V představě možná, ale nevidím se v ní, směje se herec

Týna Popelková a trojčata

Na tento moment byl zvědavý nejeden fanoušek seriálu Slunečná, Eva Burešová coby Týna Popelková porodila trojčata, tři holčičky. Ve skutečnosti je ale jedna z holčiček chlapeček. A jak to vidí jejich seriálový táta Marek Lambora, který ztvárňuje Janka? Dokázal by si představit vychovávat trojčata?

Když už se vědělo, že Týna porodí trojčata, bylo potřeba je sehnat. Dopředu bylo jasné, že nepůjde o opravdová trojčata, ale tři miminka od různých maminek. V seriálu to jsou tři holčičky, ve skutečnosti ale jedno z dětí je chlapeček jménem Samuel. „Přes známou jsme dostali nabídku, že se hledají do Slunečné trojčata, tak jsme to zkusili a Samíka vybrali, že bude hrát holčičku,“ vypráví maminka Monika. To, že bude hrát holčičku dopředu nevěděla, ale ani jí to moc nevadilo. Doufá, že jí to Samuel jednou odpustí.

Děti a zvířata na place jsou pro režiséra smrt

Říká se, že děti a zvířata na place je to nejhorší, co může režiséra potkat. Miminku prostě neporučíte, že se má smát nebo spát. A tak i Samuela museli jednou vyměnit. „Museli ho vyměnit, protože se nelíbilo, že pláče. Chodilo to tak, že se buď vyměnilo, nebo se čekalo, až se dá zase do pohody,“ popisuje zážitky z natáčení maminka Samuela.

Je to náročný, máme málo rukou, říká Eva

Zážitky mají i jejich seriálový rodiče Eva Burešová a Marek Lambora. „Je to náročný. Máme málo rukou a hodně dětí,“ smějí se herci. Na natáčení s miminky mají rozdílné názory. Marek si myslí, že je na place hodně řevu, Eva s ním ale nesouhlasí. „Možná to bylo tím, že byli úplně malinkatý, ale většinu toho natáčecího času prospinkali. Fakt se málo kdy stalo, že by se rozplakali a museli to nějak zastavit. Byli fakt zlatý,“ prozrazuje Burešová zkušenosti z natáčení.

Trojčata v seriálu, trojčata v životě?

Jména dětí si ani jeden z herců nepamatuje. Dokázali by si představit, že by měli trojčata? „Já si dokážu představit hodně věcí,“ zamlouvá to Eva. Jenže Marek to vidí jinak, „Jo tak v představě možná, ale nevidím se v ní“. Tak jen držíme palce, ať máte takový počet dětí, který si opravdu přejete.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.