FOTOGALERIE: Podívejte se na neuvěřitelné kostýmy z letošní Miss Universe

Mezi nádhernými róbami se objevilo i pár bojovnic a dokonce surfařka!

Každá soutěž krásy je samozřejmě i velkou přehlídkou krásných šatů. Nejinak je tomu i na světové soutěži krásy Miss Universe, která se o víkendu konala ve filipínské Manille. Součástí soutěže je i přehlídka v národních kostýmech, které mají ukázat, čím je daná země typická. Řada z více než osmdesáti krásek zůstala „při zemi" a zvolily elegantní šaty s národními prvky (například naše reprezentantka Andrea Bezděková). Ale byly i takové, které pojaly svůj oblek opravdu originálním způsobem a trochu se rozšouply. Na pódiu se tak objevila Pipi dlouhá punčocha nesoucí nad hlavou koně, surfařka, sněhová vločka v pyžamu nebo pohádková královna s hradem na hlavě. Možná uhodnete, o kterých zemích je řeč (odpověď najdete ve fotogalerii níže). Objevilo se tu i pár bojových výstrojí, kravských zvonců a pet lahví, jablko poznání a hlavně spousta křídel a peří.

Šaty ale samozřejmě nebyly v této soutěži krásy hlavním kritériem. Novou Miss Universe se nakonec stala Francouzka Iris Mittenaereová. Česká Miss Andrea Bezděková sice loni absolvovala plastiku nosu, ale ani toto vylepšení jí nepomohlo k tomu, aby se na světovém finále probojovala mezi třináct nejkrásnějších žen.

Podívejte se, v jakých kostýmech krásné ženy přestavily své země. Který se vám líbí nejvíc:

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Save

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.