Seriály a filmy

10. ledna 2022 05:58

Aneta Gretzová

Moderátorka Monika Leová, jak ji neznáte: Představí asijské pochoutky převzaté od táty

První kráskou, která zahájí letošní premiérové díly Prostřeno!, je modelka a moderátorka Monika Leová. Ta do povědomí veřejnosti poprvé vstoupila díky soutěži krásy. V roce 2013 vyhrála titul Česká Miss Earth a následně se začala živit moderováním zpravodajských relací.

V současné době se Monika Leová věnuje trochu jiným povinnostem, než je moderování. Na jaře loňského roku se jí narodila dcera Mia, o kterou teď pečuje na plný úvazek na mateřské dovolené. Poradí si novopečená maminka s vařením pro partu čtyř krásných kolegyň z branže?

Podívejte se, jaké přezdívky si pro sebe krásky vymyslely:

Exotické rysy i nezvyklé příjmení napovídají, že Monika má kořeny ve dvou různých kulturách. Narodila se v Praze a dětství prožila na vesnici ve východních Čechách, odkud pochází její maminka, zatímco její otec se přistěhoval do Česka z Vietnamu. Znamená to, že Monika umí plynule ovládat jeho rodnou řeč? „Bylo by to skvělé, ale táta na nás bohužel nikdy nemluvil, protože, tak jako klasický Vietnamec, byl celý den v práci. Takže jediné, co s námi prohodil, bylo ahoj, dobrý den a jak se máš. Je to strašná škoda,“ lituje Monika.

Z tatínkovy kultury ale přece jen něco podědila. Moničino pondělní menu se ponese ve stylu „asian fusion“, který kombinuje pokrmy z různých asijských kuchyní. Chybět tak nebude ani ta vietnamská, kterou Monika připraví podle tatínkových domácích receptů. „Doufám, že nikdo z hostů nebude čekat, že jim tady třeba naservíruju nějakého psa. Občas když jdu k tátovi, tak se ho i zeptám, jestli pro nás nemá nějaké překvapení,“ vtipkuje na účet vietnamských stereotypů Monika. Podívejte se, jak připravuje jídlo podle tatínkových receptů na videu hned v úvodu článku.

Podívejte se, jak to krásky umí s hůlkami:

Jedí modelky oparvdu jako vrabčáci, nebo je to jen mýtus? To se dozvíte ve speciálu Prostřeno!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.