zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Strasti natáčení show Inkognito: Utajit hosty bylo složitější, než se zdálo

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 08.09.2021
Složité organizační manévry předcházely natáčení každého dílu zábavné show Inkognito. Produkce během nich zažila nejednu horkou chvilku.

reklama

V zábavné show Inkognito čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádá nejrůznější profese a na závěr musí se zakrytýma očima odhalit také identitu jednoho VIP hosta.

Nová show ale skrývá před zraky diváků jedno velké tajemství! Inkognito se totiž natáčelo mimo hranice České republiky. „Slovenská televize Joj vysílá pořad už několik let a stále patři mezi nejoblíbenější zábavné show. Rozhodli jsme se, že Inkognito nabídneme i českým divákům a uvidíme, jak se jim bude líbit. A protože kolegové ze Slovenska jsou v natáčení pořadu zběhlí, mají v Bratislavě postavené krásné studio a zkrátka už vědí co a jak, dohodli jsme se, že se s českým Inkognitem vmáčkneme do jejich nabitého natáčecího plánu,“ vysvětluje moderátor a kreativní producent pořadu Libor Bouček.

Inkognito za každou cenu!

Natáčení v Bratislavě znamenalo pro produkci pořadu Inkognito velkou výzvu. Nejenže musela sladit časové možnosti všech zúčastněných, ale také je včas dopravit do slovenské metropole, kde se pořad natáčel! „Někteří účastníci jeli vlastním autem, někteří vlakem. Řešili jsme pár opožděných příjezdů kvůli husté dopravě v Bratislavě. Naštěstí se ale natáčení nemuselo nikdy přerušovat nebo přesouvat na jiný den,“ popsal náročné přípravy člen štábu.

Jakub Prachař a Sara Sandeva. Dvojka na zabití.

Trapas Jakuba Prachaře. V soutěži Inkognito neuhodl přítelkyni Saru Sandevu

Organizačním manévrům se produkce nevyhnula ani v případě VIP hostů! Ti totiž museli zůstat do poslední chvíle před čtveřicí hádajících v naprostém utajení. „Vše jsme naplánovali tak, aby se hosté s panelisty nepotkali v zákulisí pořadu, v kostymérně nebo maskérně,“ prozradil dále zdroj ze štábu perličku z natáčení a doplnil. „Někdy se ale stalo, že VIP hosté dorazili dříve, něž měli, a museli jsme je v zákulisí schovávat.“

Podívejte se už nyní na exkluzivní ukázku s hádáním čtvrtečního hosta. Bez jeho přísného utajení před panelisty by celá část show ztratila význam:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Inkognito (2) - Hádání slavného hosta

Inkognito vás baví ve čtvrtek ve 21:35 na Primě.

reklama

Související témata: Inkognito , Věra Martinová , host show , hádaní hosta , Libor Bouček

reklama

Přečtěte si také

reklama