zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Striptérka pro Davida Prachaře rozproudí zábavu na Slunečné

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 21.10.2021
Leoš Kratina (David Prachař) má půlkulatiny a ty je potřeba řádně oslavit. Kamarádi si pro něj vymyslí nečekaný dárek, kterým zaskočí celou jeho rodinu. Sledujte to překvapení v exkluzivní ukázce z úterní epizody Slunečné!

reklama

Leoše Kratinu čeká velké životní jubileum, a to 55. narozeniny. Celá rodina se na oslavu  důsledně připravuje, stejně jako všichni ve Slunečné. Jenže Leoš všem zhatí plány – žádnou oslavu si nepřeje.

Slunečná bez oslavy? Ani omylem!

Tohle ale všichni razantně odmítají, kdeže. Vždyť Leošovy oslavy narozenin, to je vždycky neskutečná psina! Kumpáni z hospody na Leošovy oslavy vzpomínají jen mlhavě, o to víc se na ně ale vždycky těší.

Také rodina v čele s manželkou Janou a oběma dětmi mají vymyšleno, jak tatínkovi udělat radost. Jeho rozhodnutí neslavit jim proto udělá čáru přes rozpočet. Jana Leošovo přání dodrží a oslavu nepořádá, kumpáni ze vsi si to ale opět udělají po svém. Nejvíc zapůsobí určitě dárek od hajného Rokyty. Nezapůsobí ale na Leoše, ale spíš na jeho matku, tchyni, Bónu a manželku!

Jak to s nechtěnou oslavou dopadne? Pošle Leoš všechny do háje?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete mrknout už teď on-line v iPrimaVideopůjčovně!

 

Jakub Prachař

Jakub Prachař se stydí za tátu: Většinou se urve, řve a pak přijde o hlas

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , striptérka

reklama

Přečtěte si také

reklama