Seriály a filmy

21. října 2021 17:20

Striptérka pro Davida Prachaře rozproudí zábavu na Slunečné

Slunečná (135) - Striptérka

Leoš Kratina (David Prachař) má půlkulatiny a ty je potřeba řádně oslavit. Kamarádi si pro něj vymyslí nečekaný dárek, kterým zaskočí celou jeho rodinu. Sledujte to překvapení v exkluzivní ukázce z úterní epizody Slunečné!

Leoše Kratinu čeká velké životní jubileum, a to 55. narozeniny. Celá rodina se na oslavu důsledně připravuje, stejně jako všichni ve Slunečné. Jenže Leoš všem zhatí plány – žádnou oslavu si nepřeje.

Slunečná bez oslavy? Ani omylem!

Tohle ale všichni razantně odmítají, kdeže. Vždyť Leošovy oslavy narozenin, to je vždycky neskutečná psina! Kumpáni z hospody na Leošovy oslavy vzpomínají jen mlhavě, o to víc se na ně ale vždycky těší.

Také rodina v čele s manželkou Janou a oběma dětmi mají vymyšleno, jak tatínkovi udělat radost. Jeho rozhodnutí neslavit jim proto udělá čáru přes rozpočet. Jana Leošovo přání dodrží a oslavu nepořádá, kumpáni ze vsi si to ale opět udělají po svém. Nejvíc zapůsobí určitě dárek od hajného Rokyty. Nezapůsobí ale na Leoše, ale spíš na jeho matku, tchyni, Bónu a manželku!

Jak to s nechtěnou oslavou dopadne? Pošle Leoš všechny do háje?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete mrknout už teď on-line v iPrimaVideopůjčovně!