Seriály a filmy

11. května 2021 06:00

Tereza Brodská je smířená s blížící se šedesátkou. Dostala ten nejlepší dárek

Se svými kolegy ze seriálu Slunečná oslavila herečka Tereza Brodská své třiapadesáté narozeniny. Překvapení to bylo o to větší, protože se ten den netočilo. Celá parta herců se vydala do Plzně na speciální akci, kdy malovala na stěny dětského domova. Jaký dárek dostala Tereza od kolegů? A co jí udělalo úplně největší radost?

Gratulantů byl celý zástup, což vykouzlilo herečce hodně široký úsměv na tváři a zároveň i menší šok z překvapení. „S naší partou ze Slunečné jsme dnes malovali obrázky na fasádu Dětského domu v Plzni. A moje milovaná Slunečná mě překvapila gratulací k narozeninám! Děkuji,“ usmívala se herečka s dortem v ruce.

Jakmile to šlo, hned se pustila do rozbalování dárků, které od kolegů dostala. „Jsem náramková a mám jich strašně moc. Pacinky, psa Konráda a taky jsem dostala i jeden od našeho úžasného Pepy, který se o nás mediálně stará, s logem Slunečné.“

Pyšná babička Tereza Brodská

Věk rozhodně neřeší. Nejvíc ji těší, že je čerstvá babička. Vnouče od syna Samuela je tím nejlepším dárkem, který mohla dostat. „Problém s věkem zatím nemám, a jelikož jsem teď čerstvá babička, tak vyžaduju naopak, aby se mi tak i říkalo. Jsem na to pyšná!“ říká s nadšením seriálová Jana Kratinová a dodává, že jediné, kdy věk pocítila, bylo u lékaře.

„Jediný okamžik, kdy jsem si uvědomila, že se můj věk blíží k šedesátce, bylo, když jsem nedávno přišla k paní doktorce a její první otázka zněla: Paní Brodská, jak se smiřujete se svým věkem?“ To prý herečce trochu vzalo dech, nakonec ale mávla rukou. „Vdaná už jsem, tak co? A je to pořád dobrý, je to cajk!“

Tereza Brodská promluvila také o očkování proti koronaviru. Určitě prý s vakcínou nebude váhat. „Já jsem pro očkování a naočkovat se nechám, jen co na mě přijde řada," prozradila v pořadu Showtime. Jaké názory mají na očkování další herci ze seriálu Slunečná?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.