Petr miloval učitelku. Po 27 letech začala jeho lásku opětovat

Tlouštíci (2) - upoutávka

Na svoji vytouženou lásku skutečně čekal tento akční čtyřicátník dlouhých sedmadvacet let. Jak se dali bývalý žák s třídní učitelkou dohromady? A jaký problém teď musejí překonat? Věkový rozdíl to není.

Petr Fek (41) je povoláním svářeč a pochází ze Sabinova. Před pěti lety se z východního Slovenska přestěhoval do západních Čech, kde dostal nápad. Jako bývalý třídní nástěnkář na základní škole se rozhodl, že uspořádá třídní sraz. Vypátral i svou bývalou třídní učitelku, kterou jako malý školák obdivoval. Paní Lence je dnes padesát šest let a vyučuje na základní škole v Chebu. Jak vypadá?

„Stál na chodbě s pugétem. Začal na mě krásně mluvit slovensky… a já byla hotová,“ vzpomíná štíhlá černovláska Lenka na setkání s Petrem po letech s dojetím. Stále jí to velmi sluší a současný věk by jí nejspíš nikdo nehádal. Velká lovestory byla na světě. Potud příběh jako z telenovely, který má ovšem reálné pokračování.

Překážka v lásce

I romantický vztah Petra s Lenkou nedávno prošel krizí. Tím problémem, který nečekaně vyvstal, nebyl patnáctiletý rozdíl mezi partnery, ale Lenčino kulinářské umění a Petrova další velká láska – k jídlu a pivu. „To co navařím, jím i já,“ říká stále štíhlá Lenka a dodává. „Peťula má ale asi málo pohybu.“ A měla pravdu, kterou Petr potvrdil: „Já sem byl vždycky stavěnej masivně. Když jsem ale tančil nebo se věnoval airsoftu, byl jsem štíhlý jako malíček.“ Od aktivních koníčků doslova přesedlal k modelářství, při němž vydrží dlouhé hodiny nehybně sedět u stolu. „Je línej. On se prostě nechce hýbat. Je to takovej peciválek,“ komentuje upřímně realitu Lenka, načež smutně konstatuje, že „fyzicky mě teď moc nepřitahuje“. Přímo si posteskla nad partnerovým velikým břichem a nočním chrápáním. „V sexu jsem teď hodně slabý,“ nenalhával si nic ani Petr a rozhodl se situaci řešit.

Podívejte se na exkluzivní ukázku s Petrem a Lenkou z pořadu Tlouštíci:

Zhubnu a bude svatba

Lenku označuje za svoje největší životní štěstí a rozhodně ji nechce kvůli tloušťce ztratit. Naopak. Chce Lenku požádat o ruku a mít s ní svatbu. Proto se odhodlal a přihlásil se do pořadu Tlouštíci. Předsevzal si, že se s pomocí odborníků dostane z obludných 146 kilogramů tělesné hmotnosti pod hranici 100 kilogramů. Tím začíná cesta za Petrovou lepší postavou a změnou životního stylu.

Jeho velkou slabostí je pivo. V době lockdownu ho pil doma. V hubnutí má velkou oporu právě v Lence. Při sepisování jídelníčku například zjistila, že on toho sní za týden více, než ona za celý rok. Povede se tomuto veselému chlapíkovi dosáhnout svého cíle, nebo to vzdá? To uvidíte v pondělí ve 21:35 v pořadu Tlouštíci na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.