zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petr miloval učitelku. Po 27 letech začala jeho lásku opětovat

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 31.10.2021
Na svoji vytouženou lásku skutečně čekal tento akční čtyřicátník dlouhých sedmadvacet let. Jak se dali bývalý žák s třídní učitelkou dohromady? A jaký problém teď musejí překonat? Věkový rozdíl to není.

reklama

Petr Fek (41) je povoláním svářeč a pochází ze Sabinova. Před pěti lety se z východního Slovenska přestěhoval do západních Čech, kde dostal nápad. Jako bývalý třídní nástěnkář na základní škole se rozhodl, že uspořádá třídní sraz. Vypátral i svou bývalou třídní učitelku, kterou jako malý školák obdivoval. Paní Lence je dnes padesát šest let a vyučuje na základní škole v Chebu. Jak vypadá?


„Stál na chodbě s pugétem. Začal na mě krásně mluvit slovensky… a já byla hotová,“ vzpomíná štíhlá černovláska Lenka na setkání s Petrem po letech s dojetím. Stále jí to velmi sluší a současný věk by jí nejspíš nikdo nehádal. Velká lovestory byla na světě. Potud příběh jako z telenovely, který má ovšem reálné pokračování. 

Petr Fek v mládí.
Autor: FTV Prima/ Tlouštíci Petr Fek v mládí.

Překážka v lásce

I romantický vztah Petra s Lenkou nedávno prošel krizí. Tím problémem, který nečekaně vyvstal, nebyl patnáctiletý rozdíl mezi partnery, ale Lenčino kulinářské umění a Petrova další velká láska – k jídlu a pivu. „To co navařím, jím i já,“ říká stále štíhlá Lenka a dodává. „Peťula má ale asi málo pohybu.“ A měla pravdu, kterou Petr potvrdil: „Já sem byl vždycky stavěnej masivně. Když jsem ale tančil nebo se věnoval airsoftu, byl jsem štíhlý jako malíček.“ Od aktivních koníčků doslova přesedlal k modelářství, při němž vydrží dlouhé hodiny nehybně sedět u stolu. „Je línej. On se prostě nechce hýbat. Je to takovej peciválek,“ komentuje upřímně realitu Lenka, načež smutně konstatuje, že „fyzicky mě teď moc nepřitahuje“. Přímo si posteskla nad partnerovým velikým břichem a nočním chrápáním. „V sexu jsem teď hodně slabý,“ nenalhával si nic ani Petr a rozhodl se situaci řešit. 

Podívejte se na exkluzivní ukázku s Petrem a Lenkou z pořadu Tlouštíci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tlouštíci (2) - Setkání Petra s Lenkou po 27 letech

Zhubnu a bude svatba

Lenku označuje za svoje největší životní štěstí a rozhodně ji nechce kvůli tloušťce ztratit. Naopak. Chce Lenku požádat o ruku a mít s ní svatbu. Proto se odhodlal a přihlásil se do pořadu Tlouštíci. Předsevzal si, že se s pomocí odborníků dostane z obludných 146 kilogramů tělesné hmotnosti pod hranici 100 kilogramů. Tím začíná cesta za Petrovou lepší postavou a změnou životního stylu.  

Petr Fek se po letech setkal se svojí milovanou třídní učitelkou.
Autor: FTV Prima/ Tlouštíci Petr Fek se po letech setkal se svojí milovanou třídní učitelkou.

Jeho velkou slabostí je pivo. V době lockdownu ho pil doma. V hubnutí má velkou oporu právě v Lence. Při sepisování jídelníčku například zjistila, že on toho sní za týden více, než ona za celý rok. Povede se tomuto veselému chlapíkovi dosáhnout svého cíle, nebo to vzdá? To uvidíte v pondělí ve 21:35 v pořadu Tlouštíci na Primě. 

Matka a dcera se rozhodly hubnout společně.

Míša s Terezou jsou uvězněny v tělech stařenek. Matka s dcerou musejí zabojovat o život!

reklama

Související témata: Tlouštíci , Tluštíci online , docu reality , zdravé hubnutí , změna životního stylu , příběh lásky , HLP , životní příběh , FTV Prima , Láska k učitelce , vztah s učitelkou , Petr Fek

reklama

Přečtěte si také

reklama