zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Veronika začala přibírat během hubnoucího programu. Neuvěříte, co se stalo!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 14.10.2021
Přestože Veronika byla jedním z nejsvědomitějších tlouštíků ze slavné reality show na Primě o změně životního stylu, svoje hubnutí musela předčasně vzdát. Tohle nikdo nečekal a nejméně ona sama!

reklama

Osmadvacetiletá administrativní pracovnice Veronika nikdy nebyla štíhlá, a to i navzdory tomu, že všichni v rodině mají normální váhu. Veronika dokonce hodně sportovala, byla nadějnou akvabelou. Se sportem však skončila už ve třinácti letech. A kila šla nahoru. 

Rodiče její problém s přibíráním řešili i s lékaři, kteří však příčinu Veroničiny tloušťky nenašli, vyloučili i onemocnění štítné žlázy. V rámci snahy o zhubnutí se Veronika svěřila i do péče dietologů: vyzkoušela „krabičky“ a nechala si provést zaškrcení žaludku. Za rok přibrala 30 kilo, až se vyšplhala na celých 133 kilogramů tělesné váhy. Odborníci záhy ověřili, že si s sebou tahá 65,8 kilogramů tuku, což je 49,5 procent jejího těla. „Šedesát pět kilogramů tuku. To mě šokovalo. To je váha jednoho člověka, kterou s sebou tahám navíc,“ reagovala Veronika na výsledky, které jí otevřely oči. 

Rozhovor s Jankou Chudlíkovou.
Autor: Skupina Prima/ Tlouštíci Rozhovor s Jankou Chudlíkovou.

Do pořadu Tlouštíci a do velké proměny se hlásila nejen kvůli hubnutí. S partnerem plánovali rodinu, kvůli váze ale svatbu a hlavně těhotenství odkládala. „Ohledně dítěte mám strach, že by ta váha nebyla ideální, že by to těhotenství bylo hodně těžký a hodně rizikový," vysvětlila na začátku natáčení se strachem z budoucnosti. 

Reakci Veroniky na šokující výsledky testů:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tlouštíci (8): Veronika je o váhu jednoho člověka těžší

Po řadě pohovorů a vyšetřeních si od odborníků odnesla doporučení ohledně stravování, pohybu a motivace. A s velkým odhodláním se pustila do hubnutí. Po dlouhých letech se Veronika začala hýbat. Zpočátku to byly procházky ve svižném tempu a následovaly tréninky s trenérem, obdržela výživový plán a doporučení. Již po prvních týdnech se ukázalo, že její tělo se začalo zbavovat přebytečných kilogramů tuku.

S hubnutím je konec!

Veronika měla velký cíl, do konce programu chtěla zhubnout pod 100 kilogramů. To se jí nakonec nepodařilo. V jejím případě však nešlo o nedostatečnou snahu nebo porušování jídelníčku. Veronika se dozvěděla, že je těhotná!

Již 25. října startuje na Primě druhá řada docu reality Tlouštíci.

Druhá řada pořadu Tlouštíci přinese poutavé příběhy i návod, jak zdravě a trvale zhubnout

reklama

Související témata: obezita , jak zhubnout , změna životního stylu , snižování váhy , zdravý jídelníček , hubnutí , velká proměna , dieta v těhotenství , Prima pauza , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama