Veronika začala přibírat během hubnoucího programu. Neuvěříte, co se stalo!

Kila letí dolů, ale bříško roste

Přestože Veronika byla jedním z nejsvědomitějších tlouštíků ze slavné reality show na Primě o změně životního stylu, svoje hubnutí musela předčasně vzdát. Tohle nikdo nečekal a nejméně ona sama!

Osmadvacetiletá administrativní pracovnice Veronika nikdy nebyla štíhlá, a to i navzdory tomu, že všichni v rodině mají normální váhu. Veronika dokonce hodně sportovala, byla nadějnou akvabelou. Se sportem však skončila už ve třinácti letech. A kila šla nahoru.

Rodiče její problém s přibíráním řešili i s lékaři, kteří však příčinu Veroničiny tloušťky nenašli, vyloučili i onemocnění štítné žlázy. V rámci snahy o zhubnutí se Veronika svěřila i do péče dietologů: vyzkoušela „krabičky“ a nechala si provést zaškrcení žaludku. Za rok přibrala 30 kilo, až se vyšplhala na celých 133 kilogramů tělesné váhy. Odborníci záhy ověřili, že si s sebou tahá 65,8 kilogramů tuku, což je 49,5 procent jejího těla. „Šedesát pět kilogramů tuku. To mě šokovalo. To je váha jednoho člověka, kterou s sebou tahám navíc,“ reagovala Veronika na výsledky, které jí otevřely oči.

Do pořadu Tlouštíci a do velké proměny se hlásila nejen kvůli hubnutí. S partnerem plánovali rodinu, kvůli váze ale svatbu a hlavně těhotenství odkládala. „Ohledně dítěte mám strach, že by ta váha nebyla ideální, že by to těhotenství bylo hodně těžký a hodně rizikový," vysvětlila na začátku natáčení se strachem z budoucnosti.

Reakci Veroniky na šokující výsledky testů:

Po řadě pohovorů a vyšetřeních si od odborníků odnesla doporučení ohledně stravování, pohybu a motivace. A s velkým odhodláním se pustila do hubnutí. Po dlouhých letech se Veronika začala hýbat. Zpočátku to byly procházky ve svižném tempu a následovaly tréninky s trenérem, obdržela výživový plán a doporučení. Již po prvních týdnech se ukázalo, že její tělo se začalo zbavovat přebytečných kilogramů tuku.

S hubnutím je konec!

Veronika měla velký cíl, do konce programu chtěla zhubnout pod 100 kilogramů. To se jí nakonec nepodařilo. V jejím případě však nešlo o nedostatečnou snahu nebo porušování jídelníčku. Veronika se dozvěděla, že je těhotná!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.