zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Děti Týny a Janka jsou v ohrožení. Co se v seriálu Slunečná stane?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 23.11.2021
Na Týnu přijde v úterní epizodě seriálu Slunečná její typické zvláštní tušení. S miminky je něco v nepořádku. Lukáš její nejhorší obavy potvrdí! Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

reklama

Týna má zvláštní tušení, že se něco děje s jejími trojčaty. Neurčitý pocit přetrvává i po lékařském vyšetření. Týně je zkrátka jasné, že něco není v pořádku. Naštěstí se do Prahy na pár dní vrací Lukáš Verner. Ten Týnu coby zkušený gynekolog vyšetří a opravdu zjistí velké riziko, Týně hrozí operace!

Lída dále pátrá v případu rozšiřování cesty do lomu, respektive v případu kácení starodávné lipové aleje, bez ohledu na Radimovy výhrůžky. Ten je angažovaný v celém byznysu s kácením, Lídina aktivita mu proto zrovna nevyhovuje. Proto Lídě vyhrožuje, že pokud k vykácení nedojde, prozradí veškeré podrobnosti o jejich vztahu Frantovi. Lída začíná hodně riskovat… Bez ohledu na její snahy se navíc rozjede velká demonstrační akce za záchranu staré aleje. A Radim bude zuřit!

Sledujte video z další epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (143) - Nevěra

Diana se probouzí po vášnivé noci strávené s Johnem Linhartem. Za Johnem sice přišla s naprosto jasným záměrem, který se jí podařilo nad očekávání naplnit, ráno si ale bude hrát na stydlivou dámu. To Johna samozřejmě rozdráždí ještě o něco víc.

Protože se ale v něm probudila druhá míza, nemíní se soustředit jen na ono jedno pověstné kvítí. Jakkoliv se do krásné Diany zakoukal, ženské krásy si hodlá užívat plnými doušky a rozhodně se nebude omezovat pouze na Dianu. V jeho zorném poli se vyskytne totiž krásná, mladá modelka. A proč by tedy John neměl mít obě dvě?

Haně se Johnův aktivní přístup k ženám moc nezamlouvá.

Maroš Kramár chytil druhou mízu. V seriálu Slunečná bude randit se dvěma ženami

Zuzana Dolejšová vymyslela skvělou akci. Na Slunečnou přijíždí coby její zákazník známý zpěvák Martin Drábek. Tomu se zalíbila písnička, kterou sbor nazpíval s Michalem Hrůzou, napadne ho proto, že by s místním pěveckým sborem natočil celé album. Protože ale hlavní sólistka Týna řeší své zdravotní problémy v Praze, je natáčení komplikované...

Týna s Jankem mají strach o miminka.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna s Jankem mají strach o miminka.

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že si Slunečnou můžete připomenout hezky od začátku on-line v archivu iPrima!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , týna a janek , miminko

reklama

Přečtěte si také

reklama