Seriály a filmy

9. září 2021 05:55

Týna odchází. Exkluzivní video napoví, kdo se chopí vedení statku Slunečná

Slunečná (122) - upoutávka

Má zlomené srdce, a právě proto se rozhodne opustit statek Slunečná. Musí za sebe ale sehnat náhradu, což se sice zprvu jeví jako ne tak složitý úkol, později se ale ukáže, že to bude poměrně oříšek. Jací jsou kandidáti? Mrkněte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze 122. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Týna chce odjet budovat sanatorium a někomu potřebuje předat vedení statku. Kdo z místních bude nejlepší? Na výběr má Týna hodně – jako první ji napadne Julie, potom Ála Konvičková, která je sice skvělá byznysmenka, nicméně možná až příliš tvrdá.

Julie přivede na ukázku svoji známou Johanu, která má zkušenosti z vedení skotských farem. Zdá se tedy jako vhodný zájemce. Jenže se ukáže, že Johana má sice dokonalé manažerské schopnosti, s manuální prací to ale tak horké nebude…

Poté napadne Týnu, že by se šéfování statku mohl zhostit Tom. Ani ten ale bohužel nevypadá jako ideální kandidát. Ale kdo jiný by se práce mohl chopit?

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

Když se Vilda dozví, že Týna opouští statek, hned dává echo Jankovi. Ani jeden z nich vlastně moc neví, co se děje. Janek má ale plnou hlavu Predraga, který je odhodlaný provést krevní mstu kvůli smrti svého bratra Bamira. Jak se Linhartovi dozvědí od odborníka na albánskou mafii, v albánské společnosti stojí jen jedna věc nad krevní mstou, a to pohřeb. A právě tady vidí John svoji šanci.

Podívejte se, co John plánuje:

Další problém je, že v médiích prosákla informace o Týnině těhotenství. Sám Honzák sice může informaci v plátku, kde pracuje, zarazit, napořád ji ale tutlat nemůže. Týna a její dítě se tak rázem ocitají v ještě větším nebezpečí.

Na Slunečné začíná být jasné, že Marie Řeháková chce sbalit Frantu Vacka. Toto téma rezonuje především mezi místními drbnami, nicméně na každém šprochu pravdy trochu… Jak se k tomu místní postaví? Zasahovat budou Kratinovi. Protože Marie přechází do frontálního útoku!

Za profesorem přijíždí jeho vnučka Terezka. Její příjezd je ale dost podivný zdá se, že o něm neví ani její otec. Nejprve se Terezka tváří, že mají prázdniny, pak zase, že škola vyhořela. Profesor s Rózou se obávají nejhoršího – jde o šikanu, nebo o problémy v rodině?

122. epizodu svého oblíbeného seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.