Seriály a filmy

14. září 2021 05:55

Těhotenství Týny se stane věcí veřejnou. Jak to zahýbá s děním ve vsi Slunečná?

Slunečná (123) - Sylva Těhotenství

Týna se své těhotenství sice snažila utajit, bohužel se to ale moc nepovedlo. Bulvár její tajemství odhalil a hodlá ho rozšířit po světě. To se Jankovi ale vůbec nehodí, pro Predraga bude Týna ještě lákavějším terčem. Podaří se jim těhotenství ututlat, nebo se vše provalí?

John je pekelně nervózní z Predraga a Bamirova úmrtí. Predrag by měl být v Albánii na pohřbu, opravdu ale mohou být John s Jankem v klidu? Kromě toho se Johnovi vůbec nelíbí, že se Denise konečně zalíbilo na Kanárských ostrovech. Obává se, jestli se Denisa náhodou do někoho nezakoukala!

Týna začíná mít pochybnosti, zda zvolila dobře, když vybrala Sylvu, aby ji ve vedení statku zastupovala. Sylva je totiž z jiného těsta a s ničím a nikým se moc nemaže. Bude to ku prospěchu podnikání na statku, nebo to bude statek naopak stát hosty?

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Diana tlačí na Lídu kvůli tomu, aby ji vyplatila. Po Lídě chce milion korun za to, že se přestane se Zdeňkem stýkat. Lídě se samozřejmě tolik peněz nechce obětovat, ale představa, že musí vyplatit Zdeňka z poloviny domu je ještě horší. A tak se snaží sumu sehnat. Zdeněk je totiž neoblomný. Lída ale není včerejší, chce po Dianě oproti převzetí peněz podepsat smlouvu, kde se zaváže, že Zdeňka opravdu nechá na pokoji.

Naštvaný Zdeněk

Diana si ale není jistá, zda nějakou smlouvu podepisovat, proto se rozhodne vše konzultovat se svým přítelem – právníkem. Tajným svědkem této debaty se stane Ála, která vše samozřejmě řekne Zdeňkovi. Ten ale své kamarádce věřit nebude, naopak se na ni naštve.

Profesorova vnučka Terezka je pořád na statku. Je vidět, jak je konečně šťastná a v pohodě. Ukázalo se totiž, že se Terezce nelíbí ve škole, kde se nedokázala skamarádit se spolužáky. Na Slunečné je jí dobře, ale stane se něco, co nikdo nemohl očekávat.

123. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě