Učitelka Ivana očekává od partnera pravidelnou dávku sexu. Dvakrát denně je málo!

První večeře (7) - Ivana s Michalem o sexu

Osmadvacetiletá Ivana je učitelkou na pražské základní škole a už nechce být sama. Rozhodla se seznámit prostřednictvím televizní show a upřímností tedy rozhodně nešetřila. Vyrazila svou otevřeností potencionálnímu partnerovi dech, nebo její vášeň kvitoval? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

„Wow! To bych nečekal, že bude takhle hezká,“ okomentoval Ivanu ohromeně jen pár chvilek od prvního seznámení dvaatřicetiletý Michal. To ještě tenhle plaše vyhlížející sympaťák, pro kterého šlo o premiérové rande na slepo, netušil nic o náruživosti této krásky. Těch „wow" proběhlo během jejich první večeře rozhodně více!

Můj nejvíc wow sex?

„Úplně nejvíc wow, co jsem zažila… to bylo přímo před Forum Romanum. Všude mraky lidí, turistů, kamery a prostě to nějak přišlo,“ prozradila na sebe vášnivá Ivana během prvního rande a ještě dodala: „Čím víc míst, tím líp. Zažila jsem to i v observatoři na Žižkovské věži.“ Co by lákalo vyzkoušet Michala? Více o sexuálních fantaziích sledujte v další exkluzivní ukázce:

Michal o vztazích: Monogamní to nebylo

Michal, kterému se Ivana od první chvíle líbila, byl zprvu její otevřeností zaskočený. Netrvalo ale dlouho a i on se o intimním životě rozpovídal. „Přemýšlím nad tím, co říct. Když řeknu kabinka v obchodním domě, tak to už je klasika… Upřímně neznám hranice, takže když vymyslíš nějakou bláznivinu, tak ti neřeknu ne. Asi nechci vyjmenovávat, co všechno jsem zažil nebo nezažil, ale monogamní to nebylo,“ poodhalil o sobě Michal.

Ivana se během večeře ještě potřebovala ujistit, že její sexuální tempo Michal zvládne. „Nebráníš se tomu, že bychom měli sex i několikrát za den? Po dvaceti letech ti dám pokoj, to už mi bude stačit jen dvakrát denně!“ Na to si Michal ještě vymínil, že sex nebude probíhat na kapotě jeho auto, protože to miluje a nechce, aby mu ho některá poškrábala prstýnky. Dočká se Michal procházky s Ivanou po památkách, dají šanci dalšímu rande? Seznamovací show První večeře pokračuje v pondělí ve 21:35 na Primě!