Seriály a filmy

5. května 2021 04:45

Udělala jsem hroznou chybu! Katka ze seriálu Sestřičky lituje, že našla biologické rodiče

Sestřičky (64) - upoutávka

Mladá sestřička Katka dlouho toužila poznat svoje biologické rodiče. Hledání obětovala mnoho času a i přes nezdary se nevzdávala. Nyní, když je konečně našla, svého rozhodnutí lituje. Byla by radši, kdyby se s nimi nesetkala! Proč? To se dozvíte ve středu ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

Už od počátku Katčina pátrání po biologických rodičích měla její adoptivní máma Ivana obavy z toho, co bude následovat, až je najde. Když se ukázalo, že jejími pravými rodiči jsou primář Žák a právnička Zuzana, byla nešťastná a bála se, aby o milovanou dceru nepřišla.

Katka chtěla napjatou atmosféru mezi svými dvěma matkami uklidnit společnou „rodinnou“ večeří. Po totálním fiasku, kdy se Zuzana nevybíravě obouvala jak do profese Ivany, tak i samotné Katky, je „Hraběna“ totálně zklamaná.

Katka v seriálu Sestřičky odpálkuje Zuzanu

Ačkoliv ji Zuzana vyhledá a vysvětluje jí, že to s ní myslí dobře a chce jí pomoct s kariérou, Katka ji bez okolků odpálkuje. Jasně jí dá najevo, že o nic takového nemá zájem a je se svou prací naprosto spokojená.

Navíc dodá, že je z celé situace smutná kvůli svým rodičům, hlavně pak kvůli mámě Ivaně. Nebere si vůči Zuzaně servítky a na rovinu jí řekne, že Ivana ji vychovala a milovala, a její jediné přání je to s ní urovnat. Jí si totiž opravdu váží a Zuzaniny pocity ji absolutně nezajímají:

Udělala jsem hroznou chybu

Skleslá Katka se nakonec jde Ivaně za všechno omluvit. Uzná, že měla pravdu, když ji varovala před její snahou zjistit, kdo ji dal k adopci. „Udělala jsem hroznou chybu, když jsem se rozhodla najít svoje biologický rodiče,“ šokuje svým přiznáním Katka. „Mělas pravdu, dopadlo to celý strašně. Ale já jsem to fakt nečekala. Promiň, promiň,“ omlouvá se Ivaně:

Další emotivní díl seriálu Sestřičky sledujte ve středu od 20:15 na Primě. Seriál Sestřičky můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně dřív než v televizi: