Seriály a filmy

3. června 2021 20:20

Vilda chce požádat Káju o ruku. V seriálu Slunečná se ale stane něco, co nečeká

Slunečná (112) - upoutávka

Na poli vztahů se Vildovi moc nedaří. Nyní se to rozhodne změnit a praštit do toho s Karolínou. Nedopadne to ale podle jeho představ. Podívejte se na to ve 112. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete už teď vidět v iPrima Videopůjčovně nebo si počkejte na úterý, kdy bude Slunečnou vysílat Prima.

Vilda prostě nemá, co se žen a vztahů týče, moc štěstí. Už v minulosti se s ním jedna dáma nepěkně rozešla, poté následoval vztah-nevztah se Sylvou, z něhož se Vilda vzpamatovával ještě dlouho poté. A pak přišla Kája!

Sice to nebyla žádná světová láska, nicméně vztah z rozumu a založený na přátelství přece také není k zahození. Jenže všichni kolem Vildy a Káji vidí, že ti dva spolu prostě být nemají. Zejména Hana chce Vildu varovat, aby Karolínu o ruku nežádal. Jenže Vilda je už rozhodnutý. Stane se ale něco, co jeho názor změní… Co?

Sledujte exkluzivní ukázku ze 112. epizody seriálu Slunečná:

Jak Vilda na Karolínu se Štěpánem zareaguje? Na to se mrkněte v iPrima Videopůjčovně už teď nebo v úterý ve 20:15, kdy bude seriál Slunečná vysílat Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.