zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vilda dostane padáka. Jak zareaguje Sylva? Bude z toho rozchod, nebo další svatba na Slunečné?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 02.11.2021
O Sylvě je všeobecně známo, že si potrpí na finance i vyšší životní úroveň. V poslední době se sice zdá, že se změnila, možná ale ne až tak úplně. Nyní budou mít všichni šanci si ji prověřit. Jak? Mrkněte se na exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

reklama

Vilda Sylvu miluje a vždy miloval. Jejich vztah nyní opět začíná eskalovat, Vilda by si „novou“ Sylvu rád vzal za ženu. Naivně věří tomu, že ho Sylva miluje proto, jaký je, nikoliv proto, že je nyní úspěšný byznysmen a šéf kliniky.

Opravdu se Sylva na Slunečné změnila?

Janek by svému nejbližšímu kamarádovi samozřejmě lásku, svatbu i šťastný život rád přál, bohužel se mu ale Sylvina náhlá proměna z klasické zlatokopy v normální osobu bez vedlejších záměrů moc nepozdává. Jakkoliv věří, že Sylva Vildu miluje, je přesvědčený o tom, že ji láká i jeho postavení a peníze. Vildovi proto nabídne, že Sylviny city k němu prozkouší.

Jak? Na oko ho vyhodí z pozice ředitele a vrátí jej zpět do pozice řidiče. Bude na Sylvě, jak na  tuto změnu zareaguje. Janek ale tuší, že nadšená nebude...

Překvapí Sylva Janka s Vildou svým chováním, nebo to s její velkou změnou nebude až tak horké?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě ve 138. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat jako vždy on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , FTV Prima , slunečná online , vilda a sylva , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama