Seriály a filmy

20. dubna 2021 05:59

Vrátí se Janek ze statku Slunečná do Solange? Nepoštve si tím proti sobě Týnu?

Slunečná (98) - upoutávka

Týna byla v poslední době nadšená z toho, že se Janek v podstatě přesunul na statek. Jenže Janek se nyní ocitá na životní křižovatce. Dá přednost rodině, nebo lásce? Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Janek se těší na Slunečnou a na to, že se na statku konečně začne věnovat tomu, na čem mu záleží, tedy Týně, statku a sanatoriu. Zato John Linhart neví, kam skočit.

Rád by trávil čas s Denisou a malou Haničkou, zároveň se ale na něj ženou povinnosti spojené s působením v Solange. Haně je jasné, že by John Janka nejraději požádal o to, aby se do Solange vrátil. Bude ale Janek souhlasit?

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

Lukáš najde v hospodě na statku Jakubovy prášky. Coby lékař dobře ví, že se jedná o silné opiáty, proto ho eminentně zajímá, komu prášky patří. Róza samozřejmě nechce Jakuba přiznat, Lukáš se ale vydá sám na pátrání. Nejprve se obrátí na Tonyho, který ho nasměruje na Jakuba.

Lukáš pak udělá tu nejhorší věc, co může. Rozhodne se Jakubovi pomoct a na Slunečnou přivede lékaře. Jakub bere vše jako zradu, myslí si, že ho někdo ze statku prozradil. Chce proto dotáhnout svůj plán umřít o samotě…

Roman Maxa začíná na Slunečné měnit pravidla. Když mu Lída nechce vypomoci s povolením pro stavbu elektrárny, rozhodne se to „osolit“ všem. Chce zvýšit veškeré existující poplatky na maximum. Tlačit na něj totiž začínají i jeho kumpáni, kteří chtějí vrátit zapůjčené peníze.

Prohlédněte si fotogalerii k 98. epizodě seriálu Slunečná:

Obyvatelům Slunečné začíná být jasné, že zvolení Romana Maxy nebylo to nejlepší, co mohli udělat. Kolektiv proto napadá, zda by skutečně nebylo lepší donutit Lídu, aby neblokovala stavbu elektrárny.

Tom je stále na vozíčku. Jakub se ho snaží motivovat ke cvičení, ale Tom ztrácí elán. Zdá se mu, že posilování je spíš ztráta času než cokoliv, co by mu mohlo pomoci. Erika ale tento poraženecký přístup kategoricky odmítá a vyzkouší dokonce jednu velmi razantní metodu, jak Tomovi dokázat, aby nic nevzdával. Podívejte se na to ve videu:

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte na Primě v úterý od 20:15 a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat dřív než v televizi v iPrima Videopůjčovně: