zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Výměna manželek USA. Legendární zábavná a šokující reality show po americku!

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 05.10.2021
Jaké to je vyměnit si život s někým, kdo má úplně jiné názory a odlišný pohled na svět a muset se starat o cizí divnou rodinu? Výměna manželek USA přináší šokující srážku neslučitelných světů. Situace, ve kterých není na rozbouřené city nouze, které ale zároveň přinášejí důležité životní lekce.

reklama

Dvě manželky z naprosto rozdílných domácností, s přesně opačnými názory, společenskými zvyky a stylem výchovy dětí si na jeden týden vymění život. Nenechte si ujít nečekané střety absolutně nekompatibilních světů v zábavném, dojemném, šokujícím a někdy až drastickém zábavném pořadu Výměna manželek USA. 

Co výměna, to velké prozření

Na jedné straně stojí bohatá matka šesti potomků. O peníze nemá nouzi, každá překážka pro ni znamená vítanou příležitost posunout se dopředu a ani náhodou nedá dopustit na vzdělání a přísný řád. Co když se vymění s hipísáckou máti z druhé strany, která pobírá podporu, svých osm dětí zásadně neposílá do školy a žije s nimi jako nomád v autobusu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Výměna manželek USA XIII (1) - teaser

A jak to dopadne, když se moderně založená máma z velkoměsta, která je posedlá technologiemi a prožívá všechno on-line před kamerou, dostane na venkov? Co když se vymění s farmářkou, již nějaké to techno vůbec nezajímá? Můžete se spolehnout, že každá z těchto Výměn manželek vyústí v prozření. Všechny epizody této legendární reality show jsou plné rozbouřených citů, ale zároveň přinášejí důležité životní lekce obou manželek, jejich dětí i celých rodin. 

Legendární Výměna manželek USA míří na české televizní obrazovky.
Autor: FTV Prima/ Výměna manželek USA Legendární Výměna manželek USA míří na české televizní obrazovky.

První výměna manželek proběhla vAnglii

Zábavná reality show Výměna manželek USA se poprvé objevila na televizních obrazovkách v roce 2004. Postupně vzniklo 12 sérií a více než 140 epizod. Show se zrodila na základě konceptu původního anglického pořadu Wife Swap (Výměna manželek). 

Výměna manželek USA X (5)
Autor: FTV Prima Výměna manželek USA X (5)

Velký úspěch Výměny manželek USA si vyžádal vznik verze zaměřené na celebrity. V pěti řadách pořadu s názvem Celebrity Wife Swap (Výměna slavných manželek) se mimo jiné objevil rapper Coolio, Flavor Flav z Public Enemy, herec Lorenzo Lamas, Gary Busey, Eric Roberts, herečka a bývalá modelka Angie Everhartová nebo herečka Margaret Cho.

Influenceři z LIKE HOUSE 2 v čele s Agátou Hanychovou na Prima SHOW.

Prima SHOW začne vysílat 25. října! Přinese novinku Královny butiků, LIKE HOUSE 2 i světové legendy

reklama

Související témata: Výměna manželek USA , reality show Výměna manželek , FTV Prima , Wife Swap

reklama

Přečtěte si také

reklama