Výměna manželek USA. Legendární zábavná a šokující reality show po americku!

Jaké to je vyměnit si život s někým, kdo má úplně jiné názory a odlišný pohled na svět a muset se starat o cizí divnou rodinu? Výměna manželek USA přináší šokující srážku neslučitelných světů. Situace, ve kterých není na rozbouřené city nouze, které ale zároveň přinášejí důležité životní lekce.

Dvě manželky z naprosto rozdílných domácností, s přesně opačnými názory, společenskými zvyky a stylem výchovy dětí si na jeden týden vymění život. Nenechte si ujít nečekané střety absolutně nekompatibilních světů v zábavném, dojemném, šokujícím a někdy až drastickém zábavném pořadu Výměna manželek USA.

Co výměna, to velké prozření

Na jedné straně stojí bohatá matka šesti potomků. O peníze nemá nouzi, každá překážka pro ni znamená vítanou příležitost posunout se dopředu a ani náhodou nedá dopustit na vzdělání a přísný řád. Co když se vymění s hipísáckou máti z druhé strany, která pobírá podporu, svých osm dětí zásadně neposílá do školy a žije s nimi jako nomád v autobusu?

A jak to dopadne, když se moderně založená máma z velkoměsta, která je posedlá technologiemi a prožívá všechno on-line před kamerou, dostane na venkov? Co když se vymění s farmářkou, již nějaké to techno vůbec nezajímá? Můžete se spolehnout, že každá z těchto Výměn manželek vyústí v prozření. Všechny epizody této legendární reality show jsou plné rozbouřených citů, ale zároveň přinášejí důležité životní lekce obou manželek, jejich dětí i celých rodin.

První výměna manželek proběhla vAnglii

Zábavná reality show Výměna manželek USA se poprvé objevila na televizních obrazovkách v roce 2004. Postupně vzniklo 12 sérií a více než 140 epizod. Show se zrodila na základě konceptu původního anglického pořadu Wife Swap (Výměna manželek).

Velký úspěch Výměny manželek USA si vyžádal vznik verze zaměřené na celebrity. V pěti řadách pořadu s názvem Celebrity Wife Swap (Výměna slavných manželek) se mimo jiné objevil rapper Coolio, Flavor Flav z Public Enemy, herec Lorenzo Lamas, Gary Busey, Eric Roberts, herečka a bývalá modelka Angie Everhartová nebo herečka Margaret Cho.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima herec reality show USA Výměna manželek reality show Výměna manželek Wife Swap Eric Roberts Gary Busey Flavor Flav Lorenzo Lamas Margaret Cho Angie Everhart

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.