Prima SHOW začne vysílat 25. října! Přinese novinku Královny butiků, LIKE HOUSE 2 i světové legendy

Královny butiků (1) - teaser

Skupina Prima spouští jedenáctý televizní kanál – Prima SHOW! Jak napovídá název, ve svém programovém schématu se zaměří na populární žánr reality show. Odstartuje druhou sérií české show LIKE HOUSE 2, tentokrát v čele s Agátou Hanychovou, nebo novou show Královny butiků. Ta je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokuše

„Volně dostupný televizní kanál dominantně zaměřený na reality show na českém trhu chyběl, a proto přicházíme s Prima SHOW. Nový kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních, nebo zahraničních show. Prima SHOW se stane novým domovem dvou českých reality show. Nová řada LIKE HOUSE 2 je logickým pokračováním mimořádně úspěšné jarní sezony, která zbořila česká sociální média. Královny butiků pak sklízejí úspěch u divaček po celém světě a jsou tím správným formátem na všední večery,“ vysvětluje generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

LIKE HOUSE 2 v čele s Agátou Hanychovou

Jedinečný formát LIKE HOUSE, který na jaře letošního roku sklidil u mladých diváků a uživatelů sociálních médií obrovský ohlas, pokračuje! Druhá řada představí novou partu influencerů, novou vilu, nové výzvy i novou noční show. Každodenní život osmičky influencerů v čele s Agátou Hanychovou budeme sledovat dlouhé tři měsíce.

Podobné články

„Bude to výzva… Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma,“ směje se Agáta Hanychová a dodává: „Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do LIKE HOUSE prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuju vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat.“

Souboj o půl milionu korun a night show

Společně s Agátou Hanychovou do vily nastoupí Freescoot, Holka z Letný, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samake, Kristal Shine, Sebastian Šikl a Ela Yaby. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun. Novinkou bude každodenní noční pořad LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW, který rozehraje další příběhy a ukáže dění ve vile pod rouškou noci.

LIKE HOUSE 2 sledujte od 25. října v 18:00 na Prima SHOW

LIKE HOUSE NIGHT SHOW ve 22:00 na Prima SHOW

Denní show Královny butiků

Nová denní show Královny butiků zaujme všechny diváky, kteří mají rádi napětí, soutěžení, nákupy, styling a módní tipy. Každý týden se představí čtyři soutěžící, každý má jiný styl i vkus a každý dostane za úkol nakoupit během tří hodin oblečení a doplňky na zadané téma a s omezeným rozpočtem.

Za přidělené peníze musí soutěžící nakoupit jeden kompletní outfit, včetně bot, kabelek a dalších doplňků. Kamera ukáže nejen nákupy, ale odhalí také soukromí soutěžících, včetně jejich šatníků. Na konci týdne čeká diváky velké finále, ve kterém se soutěžící představí na přehlídkovém mole ve svých outfitech. Navzájem si své výtvory obodují. O vítězi rozhodne přední český stylista Filip Vaněk.

Královny butiků zahájí vysílání 25. října ve 20:10 na Prima SHOW

„Královny butiků jsou pro mě příležitostí potkat se s běžnými lidmi, kteří mají rádi módu, a moc se na ně těším. Jsem zvědavý, jestli se budou hlásit lidé, kteří jsou talentovaní a módě opravdu rozumí, nebo lidé, kteří si myslí, že módě rozumí, ale ve skutečnosti to tak není. A jsem zvědavý, jak se mezi sebou budou konkurenčně prát. Kromě soutěže se diváci dozvědí i spoustu tipů a rad, co v módě funguje nebo na co si dát pozor,“ říká Filip Vaněk.

Nejlepší reality show z celého světa

Prima SHOW přinese na obrazovky také výběr těch nejzajímavějších a nejlepších reality show z celého světa! „Ze zahraničních reality show jsme do programového schématu vybrali mix titulů, které slibují dramata, dojetí, lásku i kontroverzi. Například americká show Ostrov pokušení je skutečně nevšední formát nabitý emocemi od začátku do konce. Pořad Krásky a šprti zase propojí dva absolutně odlišné světy a americká Výměna manželek je legendou mezi reality show. Myslím, že se diváci budou skvěle bavit,“ říká programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek a doplňuje: „Program Prima SHOW je pro diváky sestaven maximálně jednoduše, přehledně a jednotlivé show vysíláme v pravidelných denních časech.“

Co se stane, když spojíte krásky a šprty?

V australské show Krásky a šprti se deset krásek a deset šprtů rozdělí do nesourodých dvojic. Společně musí spolupracovat, plnit úkoly a výzvy. Přeskočí mezi nimi jiskra nebo vznikne přátelství na celý život?

Podobné články

Ostrov pokušení

V reality show Ostrov pokušení se existující páry v rozhodující okamžik svého vztahu vydají do exotických tropů, kde tráví čas každý zvlášť a musí odolávat nezadaným svůdníkům a svůdnicím. Čí láska vydrží a kdo uteče s někým jiným?

Výměna manželek USA

Americká Výměna manželek je legendou mezi reality show! Dvě rodiny, dvě vyměněné manželky a spousta dramatických i dojemných momentů.

O 100 % hezčí

V pořadu O 100 % hezčí se lidé dozvědí, co si ostatní skutečně myslí o jejich vzhledu a stylu. A pak přijde tým profesionálních expertů, který má jediný úkol: udělat je o 100 % hezčí!

Slunce, sex a rodiče. Jde tohle dohromady?

Nevšední televizní koncept nabídne dokumentární show Slunce, sex a rodiče v patách. V ní vyrazí mladí lidé na nespoutanou dovolenou plnou touhy, alkoholu, sexu… A netuší, že jejich rodiče se na všechno, co dělají, pozorně dívají!

Podobné články

Kde sledovat Prima SHOW

Televizní kanál Prima SHOW bude dostupný v České republice a nabídne celodenní vysílání sedm dní v týdnu. DVB-T2 signál bude šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu č. 22 Czech Digital Group.

Web: https://www.iprima.cz/

Instagram: https://www.instagram.com/prima_show/

Facebook: https://www.facebook.com/Prima-SHOW-105700318513973

TikTok: https://www.tiktok.com/@primashow

Grafickou výbavu pro kanál vytvořilo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí i za grafikou většiny kanálů skupiny. Staničními hlasy se stanou herec Roman Hajlich a herečka Tereza Císařová.

Skupina Prima v současné době provozuje vysílání deseti celoplošných stanic.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.