zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Největší bodovací vynález v Prostřeno! Jak fungovala Kamilina bodovací tabulka?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 14.11.2021
Taktiků už jsme viděli za více než desetiletou éru populárního klání amatérských kuchařů opravdu hodně. Paní Kamila se rozhodně zařadila ke špičce. Jak fungoval její vynález, kolik musí udělit bodů soupeřům, aby sama vyhrála?

reklama

Do pořadu se vynalézavá maminka na mateřské dovolené přihlásila sama. O svém životě si obecně rozhoduje sama, sama také vychovává dvě dcerky a pečuje o šest koček. Oba tatínci dětí jsou ve výkonu trestu. Je jasné, že tato mladá žena musí být opravdu silná, aby vše zvládla. Sama. Peněz se jí na spokojený život moc nedostává, takže se příležitosti uchvátit výhru chopí se vší vervou.  

Sama o sobě tvrdí, že je milá, hodná a obětavá. Vaření je jedním z jejích koníčků. I tak si myslí, že je dobré, neponechat v souboji s ostatními domácími kuchaři nic náhodě. 

Kamila Lorková
Autor: archiv TV Prima Kamila Lorková

Kamila byla na svůj týden v Prostřeno! opravdu připravená. Propočítala, kolik musí každý den rozdat bodů, aby sama na konci vyhrála. Možná by bylo jednodušší, kdyby soupeřům rozdala body po jednom a nemusela složitě kalkulovat? Jak její taktika zafungovala? 

V době natáčení neměla plně vybavenou kuchyň a ostatním soutěžícím se tím snažila zahrát na citi. Ti ale zůstali neoblomní a Kamila od nich získala bodů málo. Na konci týdne ani nechtěla ostatním přiznat, jak bodovala.

Největší taktik z Prostřeno!

Největší taktik z Prostřeno!? Pro výhru by udělal cokoliv a jak dopadl?

reklama

Související témata: Prima Pauza: Prostřeno! , best of 2021 , taktik , Prostřeno online , bodovací tabulka , Prima pauza

reklama

Přečtěte si také

reklama