Největší bodovací vynález v Prostřeno! Jak fungovala Kamilina bodovací tabulka?

Taktiků už jsme viděli za více než desetiletou éru populárního klání amatérských kuchařů opravdu hodně. Paní Kamila se rozhodně zařadila ke špičce. Jak fungoval její vynález, kolik musí udělit bodů soupeřům, aby sama vyhrála?

Do pořadu se vynalézavá maminka na mateřské dovolené přihlásila sama. O svém životě si obecně rozhoduje sama, sama také vychovává dvě dcerky a pečuje o šest koček. Oba tatínci dětí jsou ve výkonu trestu. Je jasné, že tato mladá žena musí být opravdu silná, aby vše zvládla. Sama. Peněz se jí na spokojený život moc nedostává, takže se příležitosti uchvátit výhru chopí se vší vervou.

Sama o sobě tvrdí, že je milá, hodná a obětavá. Vaření je jedním z jejích koníčků. I tak si myslí, že je dobré, neponechat v souboji s ostatními domácími kuchaři nic náhodě.

Kamila byla na svůj týden v Prostřeno! opravdu připravená. Propočítala, kolik musí každý den rozdat bodů, aby sama na konci vyhrála. Možná by bylo jednodušší, kdyby soupeřům rozdala body po jednom a nemusela složitě kalkulovat? Jak její taktika zafungovala?

V době natáčení neměla plně vybavenou kuchyň a ostatním soutěžícím se tím snažila zahrát na citi. Ti ale zůstali neoblomní a Kamila od nich získala bodů málo. Na konci týdne ani nechtěla ostatním přiznat, jak bodovala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.