1. MISI nerada opouští krásná Zuzana Novotná. Osobní misí přitom prošla úspěšně

1. MISE (3) - upoutávka

Osudným se jí stalo neuposlechnutí rozkazu. Renata Stránská v podaní mladé herečky Zuzany Novotné je další, kdo musí opustit vojenský seriál 1. MISE. Jak herečka prozradila, ze seriálu odchází s těžkým srdcem. V uniformě se cítila dobře a po kolezích se jí bude stýskat. Začátek natáčení pro ni byl přitom více než náročný.

Po Ondřeji Kubinovi se seriál 1. MISE loučí s další frekventantkou. Renatě Stránské se nevyplatila revolta proti rozkazu plukovníka Hofmana. Ač doufala, že jí tento risk vyjde a bude za něj pochválena, opak se stal pravdou. „Renata vypadla, protože neuposlechla rozkaz. A to víme, že se i v životě může vyplatit, ale tady zrovna ne,“ zhodnotila chování své postavy její představitelka Zuzana Novotná.

Mladá absolventka DAMU přiznává, že by jí vůbec nevadilo, kdyby mohla v seriálu zůstat déle. „Musím říct, že se mi 1. MISE opouštěla těžce, vznikla tam totiž skvělá parta lidí. Říkala jsem si, že bych si to klidně ještě prodloužila,“ říká Zuzana, pro niž byla role Renaty první větší zkušeností před kamerou. „Byla mi přímo nabídnuta, nemusela jsem podstoupit casting,“ vypráví sympatická herečka, která byla na natáčení zvědavá, ale zároveň měla obavy, jak v něm obstojí.

„Byla jsem hodně zvědavá. Jaké to tu bude, jací budou lidé, jak to půjde mně. Ale zase mám asi štěstí, protože všichni tu byli milí, vycházeli nám vstříc a chovali se k nám hezky. A tak žádná větší tréma neprobíhala,“ dodala Zuzana, která sice některé své kolegy již znala, ale s žádným se v ročníku na DAMU nesetkala. V uniformách se jí všichni líbili a jak sama přiznala, i ona se v ní cítila dobře.

Zuzana Novotná exkluzivně o vlastní životní misi pro webový magazín Prima ŽENY:

Zuzana Novotná strávila první natáčecí dny v bolestech

Její start před kamerou ale tak růžový nebyl. Pár dní před zahájením natáčení si natáhla vazy v koleni a první dny na place tak strávila s opíchaným kolenem a ortézou. „Prošla jsem si takovou misí před Misí, kdy jsem obíhala doktory, ortopedii. Jsem ale ráda, že jsem to nevzdala,“ vzpomíná na náročné začátky natáčení Zuzana, které dělalo nejvíce vrásky běhání před kamerou. „Naštěstí to to koleno zvládlo, což jsem konzultovala s lékaři, abych si neublížila.“

Pokud by snad pány zajímalo, kteří muži mají u půvabné Zuzany šanci, tak zpozorněte. „Přitahují mě muži s hnědýma očima a temperamentem. Hnědé oči v sobě mají hloubku a důvěryhodnost, zároveň vášeň. Často se mi líbí muži, kteří mají například maminku Češku a tatínka cizince,“ práskla na sebe kráska, která si z vlastností nejvíce cení laskavosti, smyslu pro humor a otevřené mysli.

Seriál 1. MISE sledujte každou středu od 20:15 na Primě. Jednotlivé díly najdete také v archivu na iPrima.cz nebo na kanálu YouTube. Jestli se nemůžete dočkat, jak budou příběhy frekventantů pokračovat, pusťte si nový díl již nyní ve Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.