zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dolanský v seriálu 1. MISE šikanuje frekventanty. Přežili byste takový výcvik?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 29.08.2021
Premiérový díl nového seriálu 1. MISE nám představil herce Jana Dolanského jako nekompromisního plukovníka Daniela Hofmana. Se svými svěřenci se nijak nepáře, právě naopak. Připravuje jim jednu extrémní výzvu za druhou a nakonec je ještě ostře zkritizuje. Z ukázek jeho tvrdého výcviku mrazí.

reklama

Plukovník Daniel Hofman se účastnil několika zahraničních misí a tak ví, na co své frekventanty připravit a jaké zátěžové zkoušky jim postavit do cesty, aby pro elitní mezinárodní skupinu vybral jen ty nejlepší. Vojenský doktor, jehož v seriálové novince 1. MISE skvěle ztvárňuje Jan Dolanský, přistupuje ke kadetům skoro až nemilosrdně a málokdo by stál o to být na jejich místě.

Chyby Hofman neodpouští a když se nějaké, byť nechtěně, dopustíte, žádné omluvy vám nepomůžou. O tom se hned zkraje výcviku přesvědčil i frekventant Jan Rubeš v podání Radúze Máchy. Ve snaze dostat se co nejdříve k raněnému neuposlechne pokynu speciální jednotky a běží mu na pomoc, ačkoliv by jako první měli jít místo zkontrolovat vojáci. Jeho risk ho stojí život. Naštěstí jen fiktivně, ale Hofman ho za to rozhodně nepochválí, jak můžete vidět ve scéně hned v úvodu článku.

Projekt 1. MISE zvládnou jen ti nesilnější.
Autor: Achiv FTV Prima/ 1. MISE Projekt 1. MISE zvládnou jen ti nesilnější.

Jan Dolanský je jako plukovník Hofman nekompromisní 

Servítky si Hofman ale nebere ani při hodnocení ostatních frekventantů. „Jste parta nekoordinovaných, nedisciplinovaných a namyšlených lapiduchů. Nic víc,“ vyjádří se k jejich nasazení během nácviku. Jeho kolega plukovník Jelen, v podání herce Pavla Řezníčka, mu jen přitakává. „Jestli se mi z vás ze všech na konci kurzu podaří vybrat jedinýho doktora, kterýho se nebudu stydět poslat do Holandska, tak si zasloužím metál!“ vyřkne nakonec svůj ortel Hofman. 

Co všechno musíte předvést, než vás vezmou do armády?

Zkouška fyzické zdatnosti: Kolik kliků musíte zvládnout za 30 vteřin, aby vás vzali do české armády?

Ten si navíc pro frekventanty společně s Jelenem připraví skutečnou perličku. Zavře je do jedné místnosti s tím, že někdo mezi nimi je nemocný. Možná o tom dotyčný neví, možná to tají, možná je to jeho agent. Jejich úkolem je zjistit, kdo to je a co mu je. Přestože ho jeho kolega Jelen varuje před možnými následky, Hofman nezaváhá a všechny adepty na misi v místnosti zamkne.

Projekt 1. MISE zvládnou jen ti nesilnější.

Marek Němec je zpět! Jako doktor Hofbauer z 1. MISE se zase pere a cvičí vojáky

„Smrdíte?“ řve na frekventanta Dolanský

Dolanský není jako Hofman drsný jen při nácviku vojenské akce. Vytočit ho dokáže i jen nevinná otázka kadeta Stejskala, zda by se před složitým úkolem mohli jít osprchovat. „Co je, Stejskal, smrdíte?“ zařve mu do ucha Hofman. Co dalšího mladému frekventantovi vpálí, se podívejte v následující ukázce:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE: 1. MISE (1) - Hofman řve: Smrdíš?!

Dolanský je v 1. MISI voják každým coulem, rozkazy uděluje, jako když bičem mrská, a zvýšení hlasu je u něho na denním pořádku. Pevně zajetý řád a pravidla, to je jeho. Budou mu ale tento přístup v rubavské nemocnici tolerovat?

Pokud jste nestihli sledovat premiérový díl seriálu 1. MISE v televizi, najdete ho již nyní exkluzivně na iPrima.cz. V úterý bude mít navíc svou premiéru i na speciálním kanálu YouTube.

Na druhý díl vojenské novinky plné známých i neokoukaných tváří se těšte již ve středu od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: 1. MISE , seriál 1. MISE online , Jan Dolanský , Pavel Řezníček , Radúz Mácha , šikana , vojenský výcvik

reklama

Přečtěte si také

reklama