zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zamilovanej vůl. To tvrdí o Zachovi v seriálu Hvězdy nad hlavou Vasil Fridrich

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 29.11.2021
Roman Zach alias architekt Honza Veselý je ve své profesi špička, což prokázal právě teď, když se mu podařilo vyhrát architektonickou soutěž ve Španělsku. Místo aby se jeho společník Miloš (Vasil Fridrich) radoval, šíleně se vytočí, a to především na Lucii. Co se stane? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete sledovat v pondělí ve 20:15 na Primě.

reklama

Honza Veselý před nedávnem zaslal svůj návrh do španělské architektonické soutěže. Moc pochval od svého kolegy a kamaráda za sebevědomý nákres stavby s vizuálem včelína nedostal, naopak chtěl dokonce Veselého donutit, aby svůj návrh ze soutěže stáhl. Ten to ale odmítl s tím, že se nyní konečně mohl projevit tak, jaký architekt ve skutečnosti je a nemusel se hnát jen za mamonem.

Jakkoliv to Miloš neschvaloval, Honza odmítl uhnout a návrh nestáhl. A světe div se, odbornou porotu návrh včelína oslnil a Honzovo studio s nonkonformním návrhem uspělo. Miloš se může pominout radostí!

Ovšem jen do chvíle, kdy za Honzou do Poběžovic přijede. Honza totiž do Španělska odmítá odjet na celé dva roky tak, jak to soutěž vyžaduje. A Miloš vybouchne, přičemž za hlavního viníka celé situace označí chudáka Lucii, která za nic nemůže. Kvůli tomu s ním Veselý skončí ihned!

Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo on-line třeba už teď v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama