Seriály a filmy

29. listopadu 2021 20:20

Zamilovanej vůl. To tvrdí o Zachovi v seriálu Hvězdy nad hlavou Vasil Fridrich

Hvězdy nad hlavou (15) - Zamilovanej vůl

Roman Zach alias architekt Honza Veselý je ve své profesi špička, což prokázal právě teď, když se mu podařilo vyhrát architektonickou soutěž ve Španělsku. Místo aby se jeho společník Miloš (Vasil Fridrich) radoval, šíleně se vytočí, a to především na Lucii. Co se stane? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete sledovat v pondělí ve 20:15 na Primě.

Honza Veselý před nedávnem zaslal svůj návrh do španělské architektonické soutěže. Moc pochval od svého kolegy a kamaráda za sebevědomý nákres stavby s vizuálem včelína nedostal, naopak chtěl dokonce Veselého donutit, aby svůj návrh ze soutěže stáhl. Ten to ale odmítl s tím, že se nyní konečně mohl projevit tak, jaký architekt ve skutečnosti je a nemusel se hnát jen za mamonem.

Jakkoliv to Miloš neschvaloval, Honza odmítl uhnout a návrh nestáhl. A světe div se, odbornou porotu návrh včelína oslnil a Honzovo studio s nonkonformním návrhem uspělo. Miloš se může pominout radostí!

Ovšem jen do chvíle, kdy za Honzou do Poběžovic přijede. Honza totiž do Španělska odmítá odjet na celé dva roky tak, jak to soutěž vyžaduje. A Miloš vybouchne, přičemž za hlavního viníka celé situace označí chudáka Lucii, která za nic nemůže. Kvůli tomu s ním Veselý skončí ihned!

Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo on-line třeba už teď v iPrima Videopůjčovně!