zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Závěr seriálu Sestřičky připomíná thriller: Rubavu zachvátí plameny!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá , Vydáno: 18.06.2021
Už jen dva díly a seriál Sestřičky Modrý kód navždy končí. Jak? Podle jeho autorů tím nejdražším, nejdramatičtějším a nejnapínavějším dílem svého čtyřletého vyprávění. „Nenecháme vás vydechnout do poslední minuty," varují.

reklama

Co se v Rubavě v posledním díle seriálu Sestřičky stane, konečně nastínil autor seriálu. Slibuje opravdu napínavou podívanou. „Můžu slíbit, že se nám tam povedlo unikum v rámci nekonečných seriálů udělat díl ze žánru katastrofického filmu se všemi žánrovými zápletkami. Takové malé skleněné peklo v Rubavě,“ naznačuje šéfautor seriálu Sestřičky, David Litvák, v jehož hlavě se zrodily nejenom seriálové postavy z Rubavy, ale i jejich osudy. Právě na hlavu tohoto muže se snesly i protesty fanoušků proti konci Mery i celého seriálu. Sám Lipták má však o vývoji seriálu jasno.

Rubavský urgent zachvátí plameny

„Z mého pohledu je hezčí mít příběh ukončený, než ho pořád natahovat dál a dál podle toho, kolik se na to dívá lidí. Prodlužování na sílu nevede k dobrému výsledku. Je dobré mít příběh jasně daný, vědět odkud kam jde postava a jak se bude vyvíjet,“ říká Litvák s tím, že na posledních dílech Sestřiček si tvůrci dali obzvlášť záležet. „Poslední díly jsme točili jinak než dosud. Jsou více dějově provázané a vícežánrové, objeví se tam romantika i thriller,“ konstatuje. 

Nejdražší díl seriálu Sestřičky

Natáčení posledního dílu Sestřiček si vyžádalo velké kaskadérské scény. „Využili jsme kaskadéry, do kterých jsme pustili oheň a sutiny. Opravdové, žádný polystyren. Všichni jsme si u téhle scény opravdu mákli,“ řekl režisér Lukáš Buchar a prozradil, že jde o nejdražší díl seriálu. U dramat v Rubavě nemůže chybět Marek Němec, představitel doktora Hofbauera. „V prvním díle jsem se připletl k výbuchu a v posledním bude taky katastrofa. Je to trochu symbolický, jsem otvírák i zavírák seriálu. A v posledním díle mám na sobě smoking a dokonce i tančím, myslím, že je to důstojné rozloučení se seriálem,“ řekl herec.

Závěr seriálu Sestřičky se blíží. Slibuje napětí do poslední minuty.
Autor: FTV Prima Závěr seriálu Sestřičky se blíží. Slibuje napětí do poslední minuty.

Pohádkový závěr pro milence

Nejenom dramata, ale i romantiku prožijí hrdinové z Rubavy, zvlášť pak pár, na který by si diváci v prvním díle Modrého kódu, který Prima odvysílala v březnu 2017, rozhodně nevsadili. Rasputin a Vlčková nebo chcete-li Roman Zach a Kristýna Frejová chystají svatbu. Ta je ve výsledku zalitá sluncem, její natáčení ale ve skutečnosti bylo o zdraví! Natáčela se totiž na konci dubna, v den, kdy odpolední teploty na sluníčku nepřesáhly devět stupňů. Zatímco všichni před i za kamerami klepali kosu, jediná nevěsta zimu nepocítila. „Ocenila jsem moje letité otužování, bylo devět stupňů a mně v šatech zima vůbec nebyla,“ přiznala Frejová, pro kterou to byla vůbec první svatba v jejím životě. „Ani před kamerou ani v životě jsem svatbu neměla. Svatby jsou bezvadné, je to skvělá věc, když je cizí. K té mojí zatím nedošlo, já bych se jí ale nebránila, možné je všechno,“ zamyslela se během natáčení, oděná do bílého.

Pro někoho tragický konec

V průběhu svatebního obřadu ale v Rubavě dojde k obrovské tragédi… Stihnou si Rasputin a Vlčková říct ano? Jaká rána čeká rubavské hrdiny? A kdo bude následovat Mery na věčnost…?

Sledujte poslední díl seriálu Sestřičky ve středu 23. června ve 20:15 na Primě! 

Marek Němec při natáčení sebevražedné scény u rybníka.

Sebevražda Marka Němce v seriálu Sestřičky! Potká se s milovanou Mery?

reklama

Související témata: Sestřičky , konec seriálu Sestřičky , závěrečný díl , lidské osudy , Marek Němec , Kristýna Frejová , Sabina Laurinová , nemocnice Rubava , modrý kód

reklama

Přečtěte si také

reklama