Žhavé Sestřičky: Mery má sex s Davidem, na Míšu se vrhne primář

Sestřičky (46) - upoutávka

Jsou krásné a přitažlivé – Mery i Míša. A obě mají velké trable se svými ctiteli. Podaří se jim je zvládnout?

Pondělní seriál Sestřičky ovládne touha. Náklonnost bývalého partnera, zvlášť když k němu něco stále cítíte a nedávno jste se líbali, to vůbec není jednoduchá situace. Právě v takové se ocitla Mery. Hodnějšího a pozornějšího manžela, než je Michal, by asi jen tak nenašla. Ale co je to platné, když charismatického Davida potkává denně v nemocnici a on jí dává jasně najevo, že líbání u sanitky rozhodně nebyl žádný úlet?

Čtěte také: Láska na pracovišti může fungovat

Zbývá tedy něco jako „útěk“ – plán na dovolenou ve dvou někde daleko na chatě, kde by se Mery mohla věnovat Michalovi, a pokud možno zapomenout. Podaří se jí to? A pokud ne, nechá si David říct?

Mery už docházejí síly, máme video jako důkaz:

A také rozhodně není jediná, která má potíže s láskou. Hodně překvapená je také Míša. Myslela si, že primářovi jen pomáhá s projektem a jsou dobří přátelé, ale pak se na sesterně odehraje něco, co Míšu naprosto zaskočilo.

Tohle se stane na sesterně:

Podle statistik se až třetina žen setká na pracovišti se sexuálním obtěžováním nebo nevhodnými narážkami ze strany nadřízených. Jak si sestřička Míša poradí? A co na to doma?

Bude rozhodnější než Mery, která, jak se zdá, Davidovi nedokáže odolat? Protože...

Za zavřenými dveřmi to vypadá na pořádně žhavé okamžiky:

Sdílejte článek