Sex a vztahy

18. srpna 2016 04:45

Martina Čerňanská

10 věcí, na které ženy často myslí při sexu. Máte to stejně?

10 věcí, na které ženy často myslí při sexu. Máte to stejně?

Koncentrovat se může být velmi těžké, ale pak se nesmíme divit, že orgasmus je v nedohlednu. Ženy bez problémů zvládají tzv. multitasking, tedy několik věcí naráz. Při milování se to ale hluboce nevyplácí. Zatímco muži myslí v romantické chvilce doslova „jen na to jedno“, ženám přeskakuje mysl z jedné drobnosti na druhou. A často si tím sex docela kazíme. Co to bývá?

Vyndala jsem prádlo z pračky?

Pokud nejsme právě s mužem v posteli poprvé, v běhu všedních dní obvykle myslíme na to, co jsme ještě nestihly udělat. Ženská mysl je totiž hrozně rozbíhavá. Proto trvá delší dobu, než se koncentrujeme. Vytrhnout nás z toho může jen partner, který se opravdu hodně snaží.

Měla bych být asi víc vzrušená

I když ho máte ráda, nemusíte pokaždé fungovat jak na heslo. Každý jsme trochu jiný/jiná. Jestli jste při milování s partnerem nespokojená dlouhodobě, popovídejte si s ním o tom, nebo mu názorně ukažte, co vám dělá dobře. Pro jistotu si vezměte na pomoc lubrikant.

Neotěhotním? Otěhotním?

Hlavou proběhne kontrola „Vzala jsem si dnes pilulku?“ , „Máme po ruce kondom?“, „Bude si dávat pozor?“ Pokud se o dítě naopak snažíme, myšlenky se sbíhají k tomu, zda právě máme plodné dny a zaujímáme vhodnou polohu, kdy spermie snadno doputují k vajíčku.

Jaké mám prádlo a jsem dobře oholená?

Ženské tělo bude v nejbližších vteřinách podrobeno zevrubné prohlídce. Aby nebylo nutné co nejrychleji zhasnout a hupnout pod peřinu…ale žádné strachy, co se těchhle detailů týče, muži trpí zvláštním druhem slepoty. Pokud tedy tam dole nevypadáte jako Rumcajs….

Kdy už to bude? Netrvá mi to dlouho?

Nemyslete na orgasmus jako na cíl milování, bez kterého to nejde. Berte to jen jako pozitivní bonus mazlení. Orgasmus není povinnost. Na druhou stranu určitě nenechávejte jeh dosažení jen na partnerovi. Není za něj odpovědný. Důležité je, jak moc se dokážete uvolnit, projevit své chutě a přiložit ruku nebo nějakou pomůcku k dílu.

Mohl by se víc snažit

Jemu možná stačí rytmické pohyby, ale my ženy máme rády kreativitu a divadýlko kolem. Jestliže nám partner poslepu sáhne na osvědčená tři místečka, o kterých ví, že spolehlivě zaberou, může se stát, že studna vyschne a místečka přestanou fungovat.

Jak asi vypadám?

Všechny ženy se chtějí líbit. Když odhodíme svršky, je situace choulostivější. Tyto myšlenky dokážou některé ženy tak paralyzovat, že na nic jiného během sexu myslet neumí, nebo si některé kusy oblečení raději vůbec nesundají. Pak si ovšem po právu řeknou, že to vlastně ani za to nestálo.

Je tu nepořádek

Pokud je žena na návštěvě, automaticky hodnotí charakter muže. Pokud je to u ní doma. Je to jedno, protože aspoň před sexem si muž ničeho stejně nevšimne. A pak stejně usne – v této chvíli se dá vše dohnat.

Co když mě chce jen na to jedno?

Je možné, že si chce s vámi jen užít. Na to jste ale měla myslet dřív. Teď si hezkou chvíli nekazte.

Slabá místa

Máte třeba křivé zuby, pihy nebo malá či povislá prsa? Netrapte se! Spoustě mužů to připadne sexy! Aspoň se odlišujete od davu jiných.

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.