zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

3 nejzásadnější důvody, proč je lepší kamarádit s muži než ženami

Proč je lepší kamarádit s muži?
Autor: istock.com Proč je lepší kamarádit s muži?
cernanm , Vydáno: 03.05.2018
Pijí vám kamarádky krev, věčné pomlouvání vám jde na nervy a to nemluvě o intrikách něžnému pohlaví vlastních? Cítíte se, že tak jaksi vybočujete mimo stádo, protože vás tyto vztahy na bázi přátelství prostě neuspokojují? Vykašlete se na kamarádky a najděte si kamaráda.

reklama

Kromě toho, že se budete královsky bavit, budete mít podle vědců mnohem kvalitnější partnerský vztah i četnější sex. A kdo by to nebral.

„Už odmalička tíhnu více k mužům než k ženám. Prostě si s nimi skvěle rozumím, zasměji se, a když mám nějaký problém, tak se jim může se vším svěřit a mám jistotu, že se to za pár hodin nedozví celé město. Pánové nemají podle mého názoru tak pokřivený charakter jako my, ženy, co si doslova libujeme ve lžích,“ svěřuje se Petra (35), která nad kamaráděním se ženami doslova a do písmene zlomila hůl a jak je vidět, bylo jí to jedině ku prospěchu.

Naučíte se o mužích víc, než kdybyste četla vychytralé příručky

Absolutně nerozumíte mužskému myšlení a celkově jste v rámci pánů vedle jak ta jedle? Neváhejte s nimi navázat přátelství. A teď nemáme na mysli to s výhodami přes postel, i když ani to není dvakrát k zahození, tedy pokud budete dodržovat jisté zásady.

Když prožijete rozchod, váš parťák s vámi nebude plkat u seriálu ani smutek zajídat zmrzlinou a zalívat vínem, on vás vytáhne na jedno chmelové nebo na panáka kvalitního pití a na kus flákoty z grilu k tomu. A věřte, že tento způsob "porozchodové" léčby má něco do sebe. Můžete si mu postěžovat a on vám se svým typicky mužským nadhledem pomůže rozebrat vaši situaci. Z vašeho smýšlení vyzobe plevel pochybností a osvětlí vám, proč váš ex jednal tak, jak jednal. Zůstane i nadále parchantem, ale vy aspoň budete vědět co a jak!

Ve vztahu vám to bude klapat

Díky praktickým informacím budete žít víc v klidu, budete o mužských vědět dost a kromě jiného bude váš milý ve střehu, protože o vás musí soutěžit s možnými soupeři. Samozřejmě chronický žárlivec to neunese, ale chlap se zdravým sebevědomím to bude brát jako příležitost, aby vám dokázal, že toho nejlepšího mužského máte přece jenom doma vedle sebe. A to je tak super!

Můžete mu věřit a naučíte se jednat jasně!

Co mužskému svěříte, to se k nikomu jinému jen tak nedonesete. Tedy pokud se zároveň nepochlubíte některé ze svých upovídaných kamarádek nebo se nezmíníte třeba sestře. Pánové totiž opravdu umí mlčet jako hrob, a to za každých okolností.

Pokud jste před tím byla zvyklá pomlouvat druhé pro to i ono, kamarád vás to odnaučí už jenom tím, že klepům nebude věnovat pozornost a hlavně se nad tím nebude kdovíjak rozrušovat. Mimo jiné si odpustíte i všelijaké vytáčky, přetvářku a faleš. Muži totiž mluví na rovinu a vy to dřív či později od nich prostě odkoukáte. A věřte, že s tímto přístupem se vám bude žít mnohem lehčeji. Což opravdu není k zahození, zvláště v dnešní uspěchané době.

Mimo jiné vám s ledasčím pomohou, kapající kohoutek, nefunkční žárovka nebo zavzdušněné topení pro ně nebude představovat absolutně žádný problém.

Akorát si dejte bacha na to, že v některých případech si od vzájemného kamarádství může jeden nebo druhý slibovat něco víc. Ono skvělý sex je jedna věc, ale otázka, zda do toho pak i praštíte, je zase věc úplně jiná. Ale to jen tak, abyste věděla!

Mohlo by vás také zajímat:

Ilustrační foto na přání čtenářky

Příběh Lucie (30): Hrozně mi vadí manželova kamarádka

5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít

Porozumět těmto pěti znamením zvěrokruhu je opravdu obtížné. Jsou to totiž od přírody silné osobnosti. A o která znamení že se jedná?

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  kozoroh

Kozoroh je absolutně nezávislým znamením. Tito lidé nemají žádný problém s tím, že jsou jejich názory odlišné od těch, které mají ostatní. Jsou velice tvrdohlaví, takže je občas náročné je přesvědčit, aby dělali, co nechtějí. Není také jednoduché s lidmi narozenými ve znamení Kozoroha navazovat konverzaci, protože jsou velkými individualisty a vystačí si sami. S ostatními mluví z povinnosti nebo z nudy.

Být partnerem Kozoroha také není nic snadného, Kozorohové jsou většinou workoholici a práce je pro ně hlavní prioritou života. Váš vztah s tímto znamením bude plný kompromisů a odříkání, které se ovšem z dlouhodobého hlediska může vyplatit. Jsou totiž věrní a solidní partneři.

Straka se stala celoživotním přítelem rodiny, která jí zachránila života - Obrázek 16

Krásný příběh přátelství: Zachránili jí život, od té doby je neopustila!

autor: LZ

reklama

Související témata: vztahy , přátelství , kamarádství

reklama

Přečtěte si také

reklama