Sex a vztahy

6. října 2016 04:40

Martina Čerňanská

3 příběhy: Takhle to dělají ženy, když vám chtějí sebrat chlapa

Pokud je váš milý podezřele moc často na služebkách a vám v hlavě bliká výstražná kontrolka, mějte raději oči na stopkách. Tyto tři ženy totiž rozvedly své milence dřív, než byste řekla švec.

Jste tou, co k smrti miluje ženatého, nebo jste na druhé lodi, kdy potřebujete uchránit rodinu od té prsaté blondýny, která má podle vás všechno to, co přesně vám schází k dokonalosti? Tak rozhodně čtěte. A znáte to, v lásce a válce je dovolenou vše, takže se perte jako lvice a tý ženský to prostě nedarujte. I když někdy se můžete klidně přetrhnout a ten váš, teď už její parchant, si stejně sbalí kufry.

Měl přenádhernou fiflenu, já ale měla oproti ní náskok – mám totiž všech pět pohromadě

„Když jsem si začala románek se svým šéfem, věděla jsem, že přesně takového chlapa chci mít po svém boku já. A ne ta jeho nemastná neslaná fuchtle, co se jenom parádila a nedělala vůbec nic. Tomáš byl chlap jako cumel, chytrý, se smyslem pro humor a s pohledem na svět stejným, jako jsem měla já. Vzala jsem to přes postel, poskytla mu hvězdný sex bez nutné koupě značkových hadříků, která tomu všemu předcházela. Uvařila jsem mu svíčkovou, zašla s ním na pivko a hlavně jsem neměla permanentně vypnutý mozek, jako ta jeho vygumovaná sexbomba, která, jak jsem později zjistila, i na ten sex byla kopyto. Pěkná tělesná schránka je super věc, skvěle se na ni kouká, ale žít s ní po boku není možné,“ uzavírá Jolana (36), která s Tomášem žije už pátým rokem a udělala z něj nejenom toho nejšťastnějšího chlapa pod sluncem, ale i tátu od dvou malých klučinů.

Ta, která mu rozumí a nevyčítá vůbec nic

„Takové jsou vůbec nejhorší. Jsou veselé, nezávislé, permanentně dobře naložené, nestěžují si, a pro svého samce se tak stanou modlou, jako jsem to neváhala udělat i já. Bylo mi jedno, že má doma půlroční mimino a manželku, co trpí depresemi. Dejte chlapovi pocit, že jste tady pro něj a pak ho hlavně z vašeho bytu vypakujte dřív, než se k odchodu rozhoupe on. Ukažte mu, že ho chcete, a přitom se na oko tvařte, že bez něj dokážete žít. Přičichne si k tomu pozlátku, co s vámi tu a tam prožívá, a bude chtít víc a víc. A přesně tohle je funkční recept na rozvod, a to klidně i ve chvíli, kdy kvůli kouzlu vaší osobnosti ten dotyčný bez váhání zaprodá rodinu,“ pochvaluje si Diana (29) svoji taktiku a nám přiznala, že už jí její úlovek nevyhovuje a svého nevěrníka teď dokonce podvádí ona s jiným.

Umění užívat si života, temperament a drive, co chlapům nedá spát

„Nejsem žádná modelka, moje míry mají k těm modelkovským sakra daleko, to ale neznamená, že vám baculka milého neodvede,“ uvádí na pravou míru Marcela (28), která možná má nějaké to kilo či kila navíc, ale rozhodně jí neschází jiskra v oku. „Třeba mně se to povedlo. Jaromíra jsem utáhla na vařené nudli a on do lásky spadl na můj vkus až příliš rychle. Se mnou se totiž nenudil, zasmáli jsme se jako malí, povídali si jako staří známí, vytáhla jsem ho na dobrodružnou dovolenou po Evropě stopem a pomaličku mu kamennou kru, co měl kolem srdce, rozbořila a dostala se do jeho nitra, kam se otiskla stopa mého já s hordou emocí. Jestli se vám tohle podaří, je potom jedno, zda je váš vyvolený ženatý nebo snad kněz. Tohle se totiž nepoštěstí každé, ale když už to svedete, může si být jistá, že se jednou provždy nacházíte v chráněném území, kde neexistuje konkurence, a to ani ta dlouhonohá,“ mluví ze své zkušenosti plnoštíhlá brunetka. A my v redakci musíme říct, že jejího Kryštofa asi chápeme. Zatímco jsme s Marcelou pily kafe v jedné restauraci na Kampě, byly jsme na větvi z jejího charisma a můžeme říct jediné: ta ženská prostě má grády.

-lz-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.