5 nejextrémnějších míst, kde si dopřáli lidé sex! Zkusili byste některé z nich?

Někdy se lidé prostě neubrání svým touhám a zatouží po sobě i na místech, kde není styk zrovna obvyklý. Každému z nás se stalo, že jsme někoho chtěli tak, že nám bylo jedno, kde se zrovna nacházíme.

Pak jde jen o to, aby vás při tom nikdo nenachytal. Zkusili byste i vy takový extrém? Křoví ani záchodky nečekejte. Přečtěte si opravdu 5 neobvyklých případů.

NA DÁLNICI V AUTĚ

Žena seděla muži na klíně při řízení auta na dálnici. To se stalo v Norsku. Jak mohl muž řídit, nám jasné není. Takový extrém opravdu nezkoušejte.

TRAMVAJOVÁ ZASTÁVKA

Jedna britská dvojice si usmyslela, že si to rozdají na tramvajové zastávce. Chlapci bylo 17 let, zatímco ženě 29. V tomto věku si již mohla uvědomit, že to není asi úplně dobrý nápad. Policie je nakonec musela zatknout. Nedbali na upozornění, že by měli odejít.

TELEFONNÍ BUDKA

Žena dělala dobře svému drahému celých 40 minut. Orálnímu sexu se oddávali v telefonní budce za bílého dne. Viděli je snad úplně všichni.

VYSOKÝ JEŘÁB

Jeden pár z Floridy zkusil opravdový extrém. Vylezli na vysoký jeřáb, kde si dopřáli intimní chvilku. Kdyby to bylo v noci, asi by je jen tak nikdo neviděl. Oni však svoji touhu ukojili za bílého dne.

KOSTEL

Itálie – horká krev. Opilý pár se postaral o rozruch na pravidelné ranní mši v italském městečku.

Sdílejte článek
Štítky Norsko Itálie Sex Florida sex venku

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.