5 nepříjemností, které se vám mohou stát během sexu ve vířivce

5 nepříjemností, které se vám mohou stát během sexu ve vířivce

Vířivka je úžasná věc. Skvělý relax, bezvadné uvolnění. Co vás napadne, když chcete oslavit výročí s partnerem nebo mu dát něco k narozeninám? Něco, co byste si užili oba dva? Nejspíše večeře v nějakém pěkném podniku, ale taky romantické chvilky v malém bazénku s horkou vodou a bublinkami uvnitř i ve skleničce. Krásná představa, která má ovšem svá úskalí. Například nikdy nevíte, jak často se čistí voda a zda není infikovaná.

Co vám tedy všechno hrozí, jestliže podlehnete kouzlu milování ve vířivce?

Vyrážka

Možná se vám už někdy stalo, že jste se po návštěvě vířivky nebo bazénu osypali. Vyrážka se projeví v důsledku infikované vody a nazývá se folikulitida (protože jsou infikované folikuly). Může trápit okolí vlasů, ale i celé tělo. Projevuje se červenými hrbolky na kůži. Naštěstí většinou není potřeba žádná léčba, po pár dnech sama zmizí. V jiném případě vám lékař nejspíše předepíše antibiotika.

Sexuálně přenosné choroby

Ačkoliv kolem vás ve vířivce neplavou kousky kapavky, chemikálie v horké vodě v žádném případě nesterilizují pohlavně přenosné choroby, kterými může trpět váš partner. Takže navzdory tomu, co vám roztomilý týpek, kterého jste zrovna potkala před šatnou, nasliboval, není zaručeno, že vás v bublinkách ničím nenakazí.

Kvasinková infekce nebo UTI

Chlór a jiné chemické látky používané ve vířivce mohou udělat pořádný nepořádek s hodnotou pH pochvy a zničit tak přínosné bakterie. Bohužel zároveň podporují vstup a množení škodlivých bakterií, tím pádem rozvoj infekce – kvasinkové či UTI (infekce močových cest).

Neplánované těhotenství

Pokud spoléháte během milování ve vířivce jenom na kondom, je dost velká pravděpodobnost, že se brzo dočkáte potomka. A to hned z několika důvodů. Hrozí, že kondom sklouzne a vy si toho samozřejmě nevšimnete. Současně různé chemikálie, jako je třeba chlór, mohou zapříčinit horší funkčnost latexu. Snad jenom blázen si může užívat ve vířivce s kondomem s vědomím, že je stoprocentně chráněn.

Větší bolest

Voda je sice mokrá, ale vaše vagína být nemusí. Pravdou totiž je skutečnost, že voda může rozpouštět přirozenou lubrikaci vašeho těla. Asi si dovedete představit, jak pak bude probíhat milování. Když to neklouže, může to být pěkně nepříjemné a také dost bolestivé.

-šp-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.