5 sexuálních poloh, při kterých stimulujete všech pět smyslů

5 sexuálních poloh, při kterých stimulujete všech pět smyslů

Abyste v sexu překonali nudu, zkuste experimentovat. Dodejte mozku neočekávané podněty. Zaměstnejte všech pět smyslů, díky čemuž budete nuceni vnímat věci novým způsobem, což v tomto případě velmi oceníte.

Ach bože… mmmmmmmmmmmm…

Nechte ho, ať si sedne, zkříží nohy a opře se o ruce. Vy si na něj klekněte, čelem k němu. Oční kontakt je v této pozici klíčový, protože spolu budete komunikovat především prostřednictvím očí a zvuků. Šeptejte mu přitom chraplavě a vzrušeně do ucha a říkejte mu přesně to, co s ním budete dělat. Přidávejte pomalé povzdechy, které korunujte hlubokým polibkem s upřeným pohledem do jeho očí, jako byste chtěla zjistit, jak mu ve vás je, a zároveň mu tím ale naznačovala, že vy jste ta, co má navrch, co ho má v hrsti, co určuje tempo.

Skoro nic vás nerozpálí víc než jeho sténání vašeho jména a prošení, že chce víc. Muže to snad rajcuje ještě víc, protože se jedná o pudovou záležitost, primitivní ovlivnění jejich chtíče. Stačí půl minuty a nejenže ho máte omotaného kolem prstu, ale zároveň si to víc užijete. Všechno totiž bude více sexy a „hot“.

Utajený milenec

Udělejte si s vaším partnerem hezké chvilky plné sexu v nějaké temné místnosti, s páskou na očích nebo si to rozdejte někde ve stanu, ale musíte se ještě přikrýt peřinou. Lehněte si bok po boku proti sobě a protáhněte se spodním ramenem pod ním, horní naopak přehoďte přes něj. Jaká je ovšem pointa? Musí být pořádná tma, abyste se mohli vzájemně soustředit na vaše vůně a doteky. Ochutnávejte se, aniž byste se viděli. Má to tak úplně jiný rozměr.

Kouzlo okamžiku také spočívá v tempu – nikam nespěchejte. Hlaďte se pomalu a zkuste být jemná. O to víc ho to bude vzrušovat. Zamotejte se do sebe i nohama, pak se k němu přiviňte a propojte navíc vaše ústa v dlouhý polibek plný vzrušení. Přestože jste v této poloze přišli o oční kontakt, což hodně stimuluje, vynahrazujete si intimitu netradičním, o to silnějším zážitkem.

Voňavá stopa

Položte ho na záda a lehněte si na něj. Nohy si propleťte s jeho a vnímejte teplo jeho těla, stejně tak, jako on vnímá to vaše. To, co z velké částí podněcuje touhu, je totiž vůně, což jste možná zjistili, když jste měli rýmu a na sex jste ani nepomysleli. Možná jste někdy přemýšleli, podle čeho si vybíráte muže. Některé teorie tvrdí, že je to právě podle vůně. Máme totiž určitým způsobem naprogramované mozky, které zanalyzují pachy potenciálních partnerů. Výsledkem je, že vás budou přitahovat ti, z nichž mozek vycítí zdraví a genetickou výbavu vhodnou právě pro vás.

Ale vraťme se do předchozí pozice, kdy na něm ležíte. Podlehněte zvířecím instinktům a pořádně si partnera očuchejte. Může to znít divně a odpudivě, ale jestli to uděláte „po vašem“ a navíc s pořádnou dávkou vzrušení a také s tím, že se u některých částí těla vašeho muže zastavíte o něco déle a nebudete jenom čuchat, zažijete báječný sex.

Medová kočička

Nejspíše jste o tom už slyšela nebo to viděla v některých filmech či seriálech – sex s jídlem. Ne že byste souložila s banánem (bez partnera), ale jídlo se využívá jako sexuální zpestření, klasikou je šlehačka. Co na tom může být tak vzrušujícího? Zkuste a zjistíte, že to opravdu funguje.

Lehněte si na záda, vezměte do rukou tubu s medem, roztáhněte nohy a začněte si mezi ně lehce, jako zlatý déšť, kapat. Nebojte se, nic vám nehrozí. Naopak – budete si v tu chvíli připadat neskutečně žensky, jako bohyně plodnosti. Jak by tohle chlapa nevzrušilo? Nejspíše vás začne sám ochutnávat svým jazýčkem. Pak si dejte med všude tam, kde chcete, aby vás lízal, třeba na bradavky nebo za uši. Jen se předtím ujistěte, že není váš partner alergický na med, aby vaše hrátky nepřerušil anafylaktický šok.

Smyslné lechtání

Vzhledem k tomu, že je sex především vnímán očima (stejně jako všechno ostatní – očima vnímáme okolo 90 % reality), uděláme nejlépe, když si jednou za čas během milování zhasneme nebo si oči zavážeme. Případně se nabízí další řešení – jeden si lehne na břicho, tváří dolů. Druhý ho pak škádlí vším, co má po ruce. Můžete experimentovat s různými teplotami, texturami, od lechtání přes škrábání až po mírnou bolest, která ale není nepříjemná. Zkuste třeba hlazení peříčkem nebo třeba kostkou ledu. K dráždění různými předměty můžete přidat i ústa a ruce. Jakmile dojde partner k orgasmu, můžete si vyměnit role.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky vůně sex med

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.