zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

5 užitečných věcí, ke kterým musí žena svého muže nutit

Ne každý muž je milovníkem zeleniny
Autor: iStock Ne každý muž je milovníkem zeleniny
anna kopečková , Vydáno: 16.06.2017
Nechceme generalizovat, protože co jedinec, to originál, občas se ale vyskytnou činnosti, u kterých je potřeba trochu toho přesvědčování partnera, než si je vezme za své. Nakonec jsou však mužům jenom ku prospěchu. A vám vlastně také!

reklama

1. Jíst zdravě

I když to opravdu myslíte s partnerem dobře, zdravá strava na jeho talíři je někdy opravdu oříšek. Proč vlastně? Zdravá strava je bohužel ještě dnes nálepka pro takové to zrní, pro sójové maso a pro vůbec všechna nesmyslná „nejídla“. Alespoň tak to většinou vnímají muži. Když někdy zkusíte svému milému připravit talíř, kde je kromě masa (které muži obvykle vyžadují) i hodně zeleniny, uvidíte, že to půjde snáz. A i to maso se dá připravit chutně, aniž by se válelo v kaluži mastného výpeku. Dnes existuje nepřeberné množství inspirace, jak zdravě vařit tak, aby to chutnalo každému, a bylo to naaranžované způsobem, že nikdo neodolá. Využijte sociálních sítí nebo internetových vyhledávačů a uvidíte, kolik inspirace najdete!

2. Pečovat o svůj zevnějšek

Toto téma už se v poslední době trochu lepší, ale přece jenom stále ještě převládá pohodlí. Ony přece ty pracovní kalhoty nebo ta oblíbená košile ještě nevypadají tak špatně. A že to samé nosí už třetí den, to je stejně jedno. Není! Zkuste svému milému navrhnout, že mu příště pomůžete s výběrem oblečení, a to ani nemusí strávit celý den v obchodě. Nakoupíte za pár minut přes internet. Uvidíte, že když za to slíbíte ještě nějakou lákavou odměnu, bude to hned snazší. A jak docílit toho, aby voněl přesně podle vašich představ? Není nic jednoduššího, než se zastavit v obchodě a koupit mu ten nejvoňavější antiperspirant či deodorant. A aby nenosil neupravené strniště, přihoďte holicí strojek, pěnu a balzám!

3. Pravidelně sportovat

Cokoliv provádět pravidelně je občas nesmírně těžké i pro nás ženy, natož pro muže. Věřte, že podpora je i zde to nejcennější. Začněte sportovat spolu. S parťákem v boji se to vždy lépe táhne a navíc, když se vyhecujete navzájem, budete posouvat hranice a síla a chuť vyhrávat se jistě brzy ukáže! Najděte takový sport, který vás oba bude bavit a určete si společné cíle, například odměnu v podobě wellness pobytu či společné dovolené u moře. Věřte tomu, že stačí málo! Ona i taková malá masáž, kterou mu po sportu slíbíte, bude velkým lákadlem!

4. Zajít ven s kamarádem

I to se občas opravdu musí. Jenže ono se jim často nechce vylézt z kutlochu a od televize, když tam mají všechno. Pomozte mu vypravit se ven, klidně mu zarezervujte místo v jeho oblíbené pivnici a naplánujte to za něj. Věřte tomu nebo ne, ale někdy je jedno pivo s kamarádem daleko lepším lékem a prevencí před domácími hádkami než drahá návštěva u partnerského poradce.

5. Zajít k doktorovi

A to opravdu s čímkoliv! Svého muže můžete přemlouvat, aby si zašel k doktorovi, ale ve většině případů je to jednoduše nadlidský výkon. To vám raději bude před očima naříkat a sténat, jak moc ho trápí ta otravná rýma, a stejně nepůjde. Nemluvíme zde ale jenom o mužské rýmičce, může se jednat o něco mnohem vážnějšího. Domluvit vaší druhé polovičce je někdy boj. A přitom si muži ani neuvědomují, kolika trampotám a nesnázím mohou předejít například preventivní prohlídkou u svého praktického lékaře. Kdyby to nešlo, zkuste dát jako příklad příběh badmintonisty Petra Koukala. Petr si prošel svým a díky odhodlání zvítězit nad rakovinou ji dokázal nakonec překonat. Teď se svým projektem STK pro chlapy pomáhá pochopit ostatním mužům důležitost prevence a vysvětluje, jak důležité je včasné odhalení případné choroby.

Mohlo by vás taky zajímat:

Proč nás muži neposlouchají

Proč nás muži neposlouchají

10 věcí, které mají muži úplně jinak než ženy

Jeden z hrdinů filmu Samotáři říká, že muži a ženy jsou dva různé živočišné druhy. V mnoha věcech to tak opravdu vypadá – liší se ve způsobu uvažování, řešení problémů či prožívání různých situací. Na ty nejzásadnější rozdíly přijde každý v momentě, kdy začne sdílet s opačným pohlavím společnou domácnost. Když se na to podíváte s odstupem, může být i takový odlišný přístup k mnoha životním situacím a každodenním činnostem docela vtipný.

Hádky

ženymuži hádky

Americký komik a komentátor Will Rogers kdysi řekl: „Existují dvě možné teorie, jak se hádat s ženou. Ani jedna nefunguje.“ Z čehož vyplývá jedna věc, na kterou každý muž nakonec přijde:

Žena má vždy poslední slovo.

Cokoli řekne muž potom, je jen začátek další hádky.

 

 

 

Zkrášlující rituály před sexem: Co dělají ženy a co muži?

Mohlo by se zdát, že takovému muži je těsně před akcí vlastně úplně jedno, v jakém stavu se on i žena nacházejí. Zatímco ona se bleskurychle zavírá v koupelně, aby doladila poslední detaily, on, omámený feromony, se hrne rovnou na věc. Ovšem i muži se na sex připravují a záleží jim na tom, aby byli pro své partnerky přitažliví (a někteří dokonce před akcí ladí i svou výdrž). Alespoň nám to tvrdili, když jsme se jich zeptali. A na to samé jsme se samozřejmě zeptali i žen.

Čistí a voňaví

sex čistí a voňaví

„Pokaždé se před sexem musím osprchovat, abych si byla jistá, že jsem naprosto čistá. A taky si holím stehna, aby byla dokonale hladká." Aneta

 

„Osprchuju se. Zastřihnu si chlupy tam dole. Navoním se. Někdy se i učešu a zkontroluju, jestli mi nečouhají chlupy z nosu a uší. Nebo si dokonce i odstraním tvrdou kůži na nohou. Ale záleží na tom, s jakou slečnou se mám potkat.“ Filip

 

„Osprchuju se a dávám pozor, abych používal neparfemované mýdlo pro případ, že by dotyčná měla nějakou kožní alergii. Pak použiju zubní nit a jazyk si pečlivě vyčistím kartáčkem na zuby." Martin

 

„Když vyrážím večer někam ven, stříknu si trochu parfému i na boky a zadek. Nikdy nevíte, koho potkáte a kde v noci skončíte.“ Tereza

 

„Potírám si varlata esenciálním olejem." Ivo

 

„Sprchovat se denně? Já před sexem nic nedělám. Sex přece není rozhodnutí, ale něco, do čeho my chlapi prostě vlítneme a často ani nevíme jak. Ono se vlastně od nás ani víc neočekává. Nebo ano?“ Pavel

 

reklama

Související témata: sport , zelenina , rakovina , deodorant , antiperspirant , zdravá večeře , vaření v páře , preventivní prohlídka

reklama

Přečtěte si také

reklama