Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5 užitečných věcí, ke kterým musí žena svého muže nutit

Nechceme generalizovat, protože co jedinec, to originál, občas se ale vyskytnou činnosti, u kterých je potřeba trochu toho přesvědčování partnera, než si je vezme za své. Nakonec jsou však mužům jenom ku prospěchu. A vám vlastně také!
Vydáno: 16.06.2017, Anna Kopečková
Ne každý muž je milovníkem zeleniny
Ne každý muž je milovníkem zeleniny Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Jíst zdravě

I když to opravdu myslíte s partnerem dobře, zdravá strava na jeho talíři je někdy opravdu oříšek. Proč vlastně? Zdravá strava je bohužel ještě dnes nálepka pro takové to zrní, pro sójové maso a pro vůbec všechna nesmyslná „nejídla“. Alespoň tak to většinou vnímají muži. Když někdy zkusíte svému milému připravit talíř, kde je kromě masa (které muži obvykle vyžadují) i hodně zeleniny, uvidíte, že to půjde snáz. A i to maso se dá připravit chutně, aniž by se válelo v kaluži mastného výpeku. Dnes existuje nepřeberné množství inspirace, jak zdravě vařit tak, aby to chutnalo každému, a bylo to naaranžované způsobem, že nikdo neodolá. Využijte sociálních sítí nebo internetových vyhledávačů a uvidíte, kolik inspirace najdete!

2. Pečovat o svůj zevnějšek

Toto téma už se v poslední době trochu lepší, ale přece jenom stále ještě převládá pohodlí. Ony přece ty pracovní kalhoty nebo ta oblíbená košile ještě nevypadají tak špatně. A že to samé nosí už třetí den, to je stejně jedno. Není! Zkuste svému milému navrhnout, že mu příště pomůžete s výběrem oblečení, a to ani nemusí strávit celý den v obchodě. Nakoupíte za pár minut přes internet. Uvidíte, že když za to slíbíte ještě nějakou lákavou odměnu, bude to hned snazší. A jak docílit toho, aby voněl přesně podle vašich představ? Není nic jednoduššího, než se zastavit v obchodě a koupit mu ten nejvoňavější antiperspirant či deodorant. A aby nenosil neupravené strniště, přihoďte holicí strojek, pěnu a balzám!

3. Pravidelně sportovat

Cokoliv provádět pravidelně je občas nesmírně těžké i pro nás ženy, natož pro muže. Věřte, že podpora je i zde to nejcennější. Začněte sportovat spolu. S parťákem v boji se to vždy lépe táhne a navíc, když se vyhecujete navzájem, budete posouvat hranice a síla a chuť vyhrávat se jistě brzy ukáže! Najděte takový sport, který vás oba bude bavit a určete si společné cíle, například odměnu v podobě wellness pobytu či společné dovolené u moře. Věřte tomu, že stačí málo! Ona i taková malá masáž, kterou mu po sportu slíbíte, bude velkým lákadlem!

4. Zajít ven s kamarádem

I to se občas opravdu musí. Jenže ono se jim často nechce vylézt z kutlochu a od televize, když tam mají všechno. Pomozte mu vypravit se ven, klidně mu zarezervujte místo v jeho oblíbené pivnici a naplánujte to za něj. Věřte tomu nebo ne, ale někdy je jedno pivo s kamarádem daleko lepším lékem a prevencí před domácími hádkami než drahá návštěva u partnerského poradce.

5. Zajít k doktorovi

A to opravdu s čímkoliv! Svého muže můžete přemlouvat, aby si zašel k doktorovi, ale ve většině případů je to jednoduše nadlidský výkon. To vám raději bude před očima naříkat a sténat, jak moc ho trápí ta otravná rýma, a stejně nepůjde. Nemluvíme zde ale jenom o mužské rýmičce, může se jednat o něco mnohem vážnějšího. Domluvit vaší druhé polovičce je někdy boj. A přitom si muži ani neuvědomují, kolika trampotám a nesnázím mohou předejít například preventivní prohlídkou u svého praktického lékaře. Kdyby to nešlo, zkuste dát jako příklad příběh badmintonisty Petra Koukala. Petr si prošel svým a díky odhodlání zvítězit nad rakovinou ji dokázal nakonec překonat. Teď se svým projektem STK pro chlapy pomáhá pochopit ostatním mužům důležitost prevence a vysvětluje, jak důležité je včasné odhalení případné choroby.

Mohlo by vás taky zajímat:

lichotky muži hlavní

Lichotky, které muži chtějí od žen slyšet. A často!

Proč nás muži neposlouchají

Proč nás muži neposlouchají

Článek

zkrášlující rituály Foto:

Zkrášlující rituály před sexem: Co dělají ženy a co muži?

Prozradili jste nám, jak se snažíte udělat se pro svého partnera ještě přitažlivější.

Článek je zařazen v: sport, zelenina, rakovina, deodorant, antiperspirant, preventivní prohlídky, zdravá večeře, vaření v páře
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama