Sex a vztahy

13. prosince 2020 05:00

Anna Kopečková

5 zábavných historek, jak mohou psi ovlivnit váš milostný život

Život se psem je jako s dítětem. Velmi brzy přijde spánkový deficit, totální únava a nekonečné venčení. S tím vším samozřejmě musíte předem počítat. Co vás ale může překvapit, je značný útlum vašeho sexuálního života s partnerem.

Téměř před dvěma lety jsme s manželem udělali to nejlepší, co jsme mohli. Osvojili jsme si 12týdenního křížence labradora a boxera. Pojmenovali jsme ji Ellie. Okamžitě změnila náš životk lepšímu. Byla neuvěřitelně roztomilá, v ničem jsme jí nedokázali odolat. Ale buďme upřímní – všechno, byť sebekrásnější, má i svá negativa.A ta se bohužel týkala našeho intimního života. Kdykoliv jsme se s manželem políbili, Ellie okamžitě vyskočila a přitiskla svůj jazyk mezi ty naše. To ani nemluvím o ložnici, kam vždycky nějak proklouzla. Za normálních okolností by na postel neskočila, ale jakmile jsme se chtěli začít s manželem mazlit, objevila se nejdřív její roztomilá hlava a hned za ní celé její dětsky neohrabané tělo.

Ze začátku nás to vždy rozesmálo, přišlo nám rozkošné, že chce být pořád s námi a láskyplně nás olizovat. Po čase jsme ale začali být oba frustrovaní. Samozřejmě jsme se to pokoušeli řešit zavřenými dveřmi, ale její kňučení, škrábání a skákání se nedalo přeslechnout, i když se ozývalo až z druhého konce bytu. Byli jsme tak zoufalí, že jsme se uchýlili k milování v autě, což nebylo pohodlné, ani když nám bylo dvacet.

Kamarádkám jsem o našem „problému“ nic říkat nechtěla. Na to jsem byla příliš hrdá. Raději jsem tedy hledala na internetu. Tam jsem sice nějakou útěchu našla, ale od sexuální frustrace mě to neosvobodilo. Nakonec jsem to už nevydržela a svěřila se jedné kamarádce, která má taky psa. Ukázalo se, že i ona měla na určitou dobu stejný problém, když kvůli svému domácímu mazlíčkovu zažívala tzv. období sucha. Můžete si přečíst její příběh, včetně třech dalších:

Můj pes strčil nos tam, kam nikdy neměl

Před pár dny jsme se chtěli s manželem pomilovat. Ohnula jsem se, abych si svlékla své sexy kalhotky. Jenže v tom se stalo něco nečekaného. Náš pes, který stál za mými zády, se rozběhl a strčil mi studený čumák přímo do holé zadnice. Čím víc jsem křičela, tím víc se můj manžel smál. Měl asi tříminutový záchvat smíchu. Myslela jsem, že už k sexu nedojde, ale naštěstí jsme se zase dokázali naladit na erotickou vlnu.

A jak je to s naším sexuálním životem dál? Kdykoli se chceme s manželem milovat, vytlačíme našeho mazlíka z postele. Jenže on se buď zase vrátí zpátky, nebo zůstane u pelesti a začne mi ocucávat prsty u nohou. Kdybyste viděli, jak nešťastně se u toho tváří.

Foto: iStock

Náš pes je sexuální loudil

Náš domácí mazlíček odmítá spát kdekoli kromě naší postele. Navíc si vždycky musí vlézt mezi mě a manžela. Už si ani nepamatuji, kolikrát se mi za posledních devět let, co jsme si psíka pořídili, podařilo spát přímo vedle mého muže. Dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. S tím samozřejmě souvisí i sex. V posteli je pro nás tabu, proto musíme vymýšlet různé alternativy, kde se pomilujeme. Může to znít sice zábavně a dobrodružně, ale nám to už tak vzrušující nepřijde.

Párkrát jsme to chtěli risknout a rozdat si to v posteli, jako to dělají „normální“ lidé. Jak to vždycky dopadlo? Buď stál náš miláček vedle nás a celou dobu štěkal, nebo jsme ho nechali za dveřmi. Jenže to dělal psí kusy, aby se přes dveře dostal. A hodněkrát byl bohužel úspěšný.

Jednou jsme taky měli s manželem vášnivou chvilku v kuchyni. Při vaření jsme se neudrželi a začali se milovat. V tom se u nás znenadání objevil pejsek, skočil na mého manžela a... zkrátka náš domácí mazlíček se k nám připojil do trojky. Není snad třeba říkat, že jsme okamžitě přestali. Alespoň jsme si pak pochutnali na výborné večeři.

Můj pes to prospí

Když jsme se poprvé s přítelem milovali před mým pejskem, netušili jsme, jak na to bude vůbec reagovat. Samozřejmě jsme se ho před naší intimní chvilkou pokusili odvést jinam, ale to bohužel neprošlo. Vždycky se pak uvelebil s námi na posteli. Naštěstí mu stačil její okraj.

Naše touha po druhém byla hodně silná, proto jsme se na sebe s přítelem vrhli, i když tam můj chlupáč ležel s námi. Po očku jsem ho pozorovala, aby mě případně nepřekvapil jeho útok. Jenže on tam jen ležel a koukal na nás těma svýma velkýma psíma očima jakoby nic. Zdálo se mi, že dokonce i na chvíli usnul. Bylo mu zkrátka úplně jedno, že kousek od jeho hlavy probíhá vášeň. Od té doby už s přítelem vůbec neřešíme, kam pejska kvůli milování odklidit. Hlavní je, že jsou všichni spokojení.

Naše fenka trvá na tom, že se zapojí

Naší fence je pět let. Pokaždé, když si to s manželem chceme spolu rozdat, nemůže náš mazlíček zůstat pozadu. Když přijde na orální sex, naše fenka si myslí, že by to měla taky dělat. Proto se snaží svým čumáčkem dostat k partnerovu mužství – vyplázne jazyk a ihned je připravena pomoci. Jindy si zase sex užíváme hodně nahlas. Ani v tuhle chvíli nemůže naše fenka zůstat pozadu a začne hlasitě výt.

Navíc má náš miláček potřebu mě chránit. Když jsem jednou u sexu hlasitě vzdychala, upřeně manžela sledovala. A jakmile jsem se blížila k orgasmu a intenzita mého křiku vzrůstala, začala na manžela štěkat. Jako by na něj zoufale řvala něco ve stylu: „Přestaň mamince ubližovat!“ Jenže ta naše malá chlupatá příšerka bohužel netuší, že se to mamince líbí.

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.