zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 zábavných historek, jak mohou psi ovlivnit váš milostný život

Pes a váš sexuální život
Autor: iStock Pes a váš sexuální život
Anna Kopečková , Vydáno: 13.12.2020
Život se psem je jako s dítětem. Velmi brzy přijde spánkový deficit, totální únava a nekonečné venčení. S tím vším samozřejmě musíte předem počítat. Co vás ale může překvapit, je značný útlum vašeho sexuálního života s partnerem.

reklama

Téměř před dvěma lety jsme s manželem udělali to nejlepší, co jsme mohli. Osvojili jsme si 12týdenního křížence labradora a boxera. Pojmenovali jsme ji Ellie. Okamžitě změnila náš životk lepšímu. Byla neuvěřitelně roztomilá, v ničem jsme jí nedokázali odolat. Ale buďme upřímní – všechno, byť sebekrásnější, má i svá negativa. A ta se bohužel týkala našeho intimního života. Kdykoliv jsme se s manželem políbili, Ellie okamžitě vyskočila a přitiskla svůj jazyk mezi ty naše. To ani nemluvím o ložnici, kam vždycky nějak proklouzla. Za normálních okolností by na postel neskočila, ale jakmile jsme se chtěli začít s manželem mazlit, objevila se nejdřív její roztomilá hlava a hned za ní celé její dětsky neohrabané tělo.

Ze začátku nás to vždy rozesmálo, přišlo nám rozkošné, že chce být pořád s námi a láskyplně nás olizovat. Po čase jsme ale začali být oba frustrovaní. Samozřejmě jsme se to pokoušeli řešit zavřenými dveřmi, ale její kňučení, škrábání a skákání se nedalo přeslechnout, i když se ozývalo až z druhého konce bytu. Byli jsme tak zoufalí, že jsme se uchýlili k milování v autě, což nebylo pohodlné, ani když nám bylo dvacet.

Kamarádkám jsem o našem „problému“ nic říkat nechtěla. Na to jsem byla příliš hrdá. Raději jsem tedy hledala na internetu. Tam jsem sice nějakou útěchu našla, ale od sexuální frustrace mě to neosvobodilo. Nakonec jsem to už nevydržela a svěřila se jedné kamarádce, která má taky psa. Ukázalo se, že i ona měla na určitou dobu stejný problém, když kvůli svému domácímu mazlíčkovu zažívala tzv. období sucha. Můžete si přečíst její příběh, včetně třech dalších:

Můj pes strčil nos tam, kam nikdy neměl

Před pár dny jsme se chtěli s manželem pomilovat. Ohnula jsem se, abych si svlékla své sexy kalhotky. Jenže v tom se stalo něco nečekaného. Náš pes, který stál za mými zády, se rozběhl a strčil mi studený čumák přímo do holé zadnice. Čím víc jsem křičela, tím víc se můj manžel smál. Měl asi tříminutový záchvat smíchu. Myslela jsem, že už k sexu nedojde, ale naštěstí jsme se zase dokázali naladit na erotickou vlnu.

A jak je to s naším sexuálním životem dál? Kdykoli se chceme s manželem milovat, vytlačíme našeho mazlíka z postele. Jenže on se buď zase vrátí zpátky, nebo zůstane u pelesti a začne mi ocucávat prsty u nohou. Kdybyste viděli, jak nešťastně se u toho tváří.

pes kazišuk Foto:                                                                                                                     Foto: iStock

Náš pes je sexuální loudil

Náš domácí mazlíček odmítá spát kdekoli kromě naší postele. Navíc si vždycky musí vlézt mezi mě a manžela. Už si ani nepamatuji, kolikrát se mi za posledních devět let, co jsme si psíka pořídili, podařilo spát přímo vedle mého muže. Dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. S tím samozřejmě souvisí i sex. V posteli je pro nás tabu, proto musíme vymýšlet různé alternativy, kde se pomilujeme. Může to znít sice zábavně a dobrodružně, ale nám to už tak vzrušující nepřijde.

Párkrát jsme to chtěli risknout a rozdat si to v posteli, jako to dělají „normální“ lidé. Jak to vždycky dopadlo? Buď stál náš miláček vedle nás a celou dobu štěkal, nebo jsme ho nechali za dveřmi. Jenže to dělal psí kusy, aby se přes dveře dostal. A hodněkrát byl bohužel úspěšný.

Jednou jsme taky měli s manželem vášnivou chvilku v kuchyni. Při vaření jsme se neudrželi a začali se milovat. V tom se u nás znenadání objevil pejsek, skočil na mého manžela a... zkrátka náš domácí mazlíček se k nám připojil do trojky. Není snad třeba říkat, že jsme okamžitě přestali. Alespoň jsme si pak pochutnali na výborné večeři.

Můj pes to prospí

Když jsme se poprvé s přítelem milovali před mým pejskem, netušili jsme, jak na to bude vůbec reagovat. Samozřejmě jsme se ho před naší intimní chvilkou pokusili odvést jinam, ale to bohužel neprošlo. Vždycky se pak uvelebil s námi na posteli. Naštěstí mu stačil její okraj.

Naše touha po druhém byla hodně silná, proto jsme se na sebe s přítelem vrhli, i když tam můj chlupáč ležel s námi. Po očku jsem ho pozorovala, aby mě případně nepřekvapil jeho útok. Jenže on tam jen ležel a koukal na nás těma svýma velkýma psíma očima jakoby nic. Zdálo se mi, že dokonce i na chvíli usnul. Bylo mu zkrátka úplně jedno, že kousek od jeho hlavy probíhá vášeň. Od té doby už s přítelem vůbec neřešíme, kam pejska kvůli milování odklidit. Hlavní je, že jsou všichni spokojení.

Naše fenka trvá na tom, že se zapojí

Naší fence je pět let. Pokaždé, když si to s manželem chceme spolu rozdat, nemůže náš mazlíček zůstat pozadu. Když přijde na orální sex, naše fenka si myslí, že by to měla taky dělat. Proto se snaží svým čumáčkem dostat k partnerovu mužství – vyplázne jazyk a ihned je připravena pomoci. Jindy si zase sex užíváme hodně nahlas. Ani v tuhle chvíli nemůže naše fenka zůstat pozadu a začne hlasitě výt.

Navíc má náš miláček potřebu mě chránit. Když jsem jednou u sexu hlasitě vzdychala, upřeně manžela sledovala. A jakmile jsem se blížila k orgasmu a intenzita mého křiku vzrůstala, začala na manžela štěkat. Jako by na něj zoufale řvala něco ve stylu: „Přestaň mamince ubližovat!“ Jenže ta naše malá chlupatá příšerka bohužel netuší, že se to mamince líbí.

 

Mohlo by vás taky zajímat:

 

Orální sex může být při milování výborná předehra nebo dohra

Proč muži zbožňují orální sex? Řekli nám to!

Toužíte po sexu ve třech? Máme pro vás návod

Pro mnohé z nás je trojka druh sexu, který provozují jen herci ve filmu. Nemusíte ale tuto myšlenku odsouvat jenom do světa fantazie, můžete ji i realizovat. S trochou předvídavosti a plánování se může stát sex ve třech skutečností a příjemným zážitkem, za který se nebudete později stydět.

Jak se na to připravit? Zde je návod:

Koho oslovit?

sex ve třech koho oslovit

Pokud jste součástí páru, budete asi dlouho přemýšlet, koho si vybrat. Ideální je zapátrat v širším okruhu přátel nebo známých. Neměl by to být však někdo příliš blízký a zároveň by ten člověk měl být vůči trojce otevřený. U zcela cizího člověka hrozí nebezpečí, že vás vůbec nebude přitahovat, tedy minimálně jednoho z vás. Nehledě na to, že vás může něčím nakazit.

 

Jestliže jste žena bez partnera, můžete zapátrat v anoncích na různých webech, kde hledají páry někoho k sobě. Rozhodně si s nimi domlouvejte schůzku na veřejném místě. Nedávejte jim pro jistotu dopředu svou fotografii, abyste se mohla případně nenápadně vytratit, pokud se vám nebudou líbit. Další možností je zajít do místního obchodu se sexuálními pomůckami. S velkou pravděpodobností tam narazíte na někoho, kdo hledá někoho „do party“. Případně vám tam mohou dát tipy na různé kluby či večírky, kde se to zájemci o sex ve třech jenom hemží.

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná

Poznejte své tělo

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná ruka

Masturbace už dávno není sprosté slovo. Naopak sex koučka Julie Poupětová svým klientům masturbaci doporučuje jako domácí cvičení pro další partnerský rozvoj. „Sebemilování je plnohodnotnou sexuální aktivitou. Není to o nic horší než partnerský sex. Myslete také na to, že váš partner není odpovědný za váš orgasmus. Je to vaše tělo. Jestli prožijete orgasmus, je ve vaší hlavě a vašich rukách.“

reklama

Související témata: manželství , domácí mazlíček , sexuální život , pes , partner , Sex

reklama

Přečtěte si také

reklama